-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ آذر ۱۰, جمعه

خواب امیرعبداللهیان

توجه کنید: درحالی که جنگ همه جانبه درمیدان سوریه تازه گرم می گیرد، چه گونه تناسخ ادبیات سیاسی- دولتی اتحاد جماهیرشوروی پیشین، در کالبد توتالیتاریزم ایران به وقوع می پیوندد.

آیندۀ ایران را از همین پاره خبر سرچپه می توان به وضوع تشخیص داد.
این هم گزارش دولت ایران:
حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری فارس، با تأکید بر اینکه سوریه صرفاً راهکار سیاسی دارد، گفت:‌ معارضه اصلی و واقعی در سوریه معتقد به گفت‌وگوی ملی هستند و تروریست‌ها در سوریه حکومت، مردم و معارضه را به طور همزمان هدف حملات مسلحانه و تروریستی خود قرار می‌دهند.
وی عنوان کرد: متأسفانه گروه‌های مسلح بی مسئولیت با برخورداری از حمایت خارجی، سرمایه‌های انسانی و زیرساخت‌های این کشور را هدف قرار داده‌اند.
معاون وزیر خارجه کشورمان با تأکید بر ضرورت حمایت منطقه‌ای و بین‌المللی از مردم سوریه و طرح اصلاحات بشار اسد، خاطرنشان کرد: تضعیف سوریه تنها به نفع محور آمریکا و رژیم صهیونیستی است و پایبندی به گفت‌وگوی ملی مناسب‌ترین راهکار سیاسی است.
وی همچنین گفت که تروریست‌ها در سوریه نفس‌های آخر خود را می‌کشند.