-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ آذر ۶, دوشنبه

شبکه سرداران و مداحان در شرکت بهره برداری مترو


بدعت مداحی دربرابر پول های گزاف/ این ها چه قشنگ پول های مردم ایران را جیب می زنند!


ازیک گزارش دریافتی از منبع ویژه برای پایگاه تحلیلی خبری پیک نت
سلام - گزارش دوم از وضعیت شرکت بهره برداری مترو رابرایتان می نویسم:
ابتدا نام چند نفر ازنزدیکان سرداران و مداحان معروف که دارای سمت های بالا میباشند ;
1-حجه الاسلام جعفرپور- معاونت فرهنگی اجتماعی: نامبرده از شاگردان بیت رهبری بوده و با سفارش آنجا به این سمت رسیده, سمتی که تا سال پیش در شرکت نبود و وظیفه آنرا سازمان فرهنگی هنری شهرداری برعهده داشت.این معاونت دارای بودجه اختصاصی وکلان بوده و بطور مستقل و خارج از ضابطه نیرو استخدام میکند. فقط حقوق خالص نامبرده 6 میلیون تومان است.
 2-حجت الاسلام حسینی: مشاور عالی مدیرعامل. نامبرده از دوستان مجتبی خامنه ای است و همه کاره شرکت. اکثر وظایف مدیر عامل در زمینه منابع انسانی به او تفویض گردیده است. هر کس را که بخواهد استخدام رسمی نموده و سمت نان و آب داری برایش دست و پا میکند. حقوق او نیز در حدود 6 میلیون تومان است.
3-علی هاشمی: مدیرکل بازرسی شرکت, از اقوام نزدیک قالیباف است و یک فرد بیسواد و بد دهن. حوزه اداری خود را به کانونی برای تبلیغات قالیباف تبدیل نمود و حقوق او در حدود 3/5 میلیون تومان است.
4-حسن قدوسی: مدیرکل حراست. نامبرده از نزدیکان سرداروحیدی- وزیردفاع - میباشد.او نیز برای خود حکومتی تشکیل داده و برای خود مستقلا استخدام میکند. حقوق وی درحدود 4 میلیون تومان است.
5-اکبرمحمدزاده: رئیس انتظامات (راننده سابق تاکسی) ازپامنبریهای محمودکریمی و به سفارش او به این سمت رسیده. نامبرده یکی از بد دهن ترین افراد شرکت میباشد. حقوق وی در حدود 3 میلیون تومان است. وی یکی از مدیران باسابقه حراست شرکت را به جهت اینکه باسمت مدیریت من درآوردی که برای پسر سعید حدادیان ایجاد شده بود مخالفت نمود را با اعمال نفوذ جابجا کرد.
6-حسن لطفی: مدیربرنامه ریزی منابع انسانی. وی تا آمدن تیم سفارشی مداحان یکی از نیروهای ساده خدمات مسافری ایستگاه بود که بدلیل پامنبری بودن ثابت درجلسات منصور ارضی و سفارش وی یک شبه به سمت مدیرت رسید. حقوق وی 3 میلیون تومان است.
7-امید تشت زر: معاونت پشتیبانی. نامبرده از نزدیکان محمودکریمی و منصورارضی بوده وسابقا نیز از افراد انصارحزب الله. حقوق وی نیز6 میلیون تومان است.
تمام افرادبالا برای خودحکومتی تشکیل داده و باند استخدامی شخصی تشکیل داده اند. ارسال می کنم.