-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ آذر ۸, چهارشنبه

تصویرگیران سپاه قدس ایران درکمپ اشرف درعراق


نبرد  روانی مجاهدین با رژیم ایران

به گزارش دبیرخانۀ شورای ملی مقاومت ایران، درحالی اردوگاه اشرف از سوی سازمان مجاهدین خلق ایران تخلیه شده ونفرات این سازمان به کمپ لیبرتی منتقل شده اند، مأموران سپاه قدس ایران برای صحنه پردازی وفیلم گیری تبلیغاتی به آن جا اعزام شده اند. بعد از ظهر روز دوشنبه (26نوامبر2012) شماري از مأموران اطلاعات آخوندی و مزدوران نيروی تروريستي قدس با هماهنگی با افسران استخبارات عراق و با اسكورت نيروهای عراقي به اردوگاه اشرف رفتند و با صحنه پردازی به فيلمبرداری از محلهای تخليه شده اشرف پرداختند. 

برخي مزدوران ميكروفون و دوربين های فيملبرداری و عكاسی حرفه يی با آرم تلويزيون رسمي رژيم ايران در دست داشتند. شماری از مزدوران از ترس كشف هويت واقعي صورت های خود را پوشانده بودند. برخی از آنها كساني هستند كه در سه سال گذشته مشغول شكنجه رواني ساكنان بودند.

مأموران اطلاعات و نيروي قدس توسط سرگرد احمد خضير، افسر استخبارات عراق، كه در هر دو كشتار 2009 و 2011 نقش فعالي داشته است، توجيه شده بودند.

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت در 26سپتامبر2012 در اطلاعيه يي اعلام كرد نيروي قدس و سفارت رژيم در بغداد به دستور خامنه ای و با يك بودجه كلان در صدد تهيه يك فيلم درباره اشرف و وارونه جلوه دادن حقايق هستند. آن ها مذبوحانه تلاش مي‌كنند با خشم و نفرت جهاني از جنايت های رژيم و مأموران و مزدورانش در عراق عليه اشرف مقابله كنند. به خصوص كه انتشار نظريه گروه كار بازداشت های خودسرانه ملل متحد (ژوييه 2012) و شهادت تكاندهنده يك مقام ارشد يونامي در كنگره آمريكا (سپتامبر2012) انزجار جامعه جهاني را مضاعف كرده است. 

سركردگان وزارت اطلاعات به دست اندركاران تهيه اين فيلم گفته اند: «مجاهدين تلاش مي‌كنند روی جوانان تأثير بگذارند و ما مجبور هستيم دنبال ارائه اين فيلم ها برويم و گرنه آنها روي جوانان تاثيرات سوء خواهند گذاشت.