-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ آبان ۲۹, دوشنبه

توطیه ای که به تازه گی فاش شد


دیدار پنهانی نخست وزیر اسرائیل وامیر قطر در غزه/ قبل از راکت باری از غزه به خاک اسرائیل
امیر قطر و نخست وزیر اسرائیل

پایگاه خبری تحلیلی پیک گزارش داد:
خبرنگار روزنامه "سویتسکایا راسیا" در دمشق گزارشی از سوریه ارسال داشته که در این روزنامه منتشر شده است. اهمیت این گزارش نسبتا مشروح درآنست که در آن، پیرامون جنگ کنونی غزه اطلاعاتی مهم وجود دارد. اطلاعاتی که تاکنون هیچ نشریه و یا خبرگزاری به آن ها اشاره نکرده است.
او می نویسد:
«در طول برگزاری اجلاس سوریه در قطر (هفته گذشته) حکام امارات متحده عربی از سران "اپوزیسیون جدید سوریه" خواستند با شلیک چند راکت به طرف اسرائیل بهانهلازم را برای کشاندن پای اسرائیل به معرکه سوریه فراهم کنند.
قبل از اجرای این سناریو حاکم قطر به غزه، در منطقه خود گردان فلسطینی مسافرت کرد و با دست و دلبازی قول کمک های دهها میلیونی به مردم فلسطین داد. در همین سفر بود که (هرچند در خبر ها نیامد) این حاکم دست و دل باز با نتانیاهو نخست وزیر اسراییل ملاقات کرده و از او نیز خواستند جبهه جدیدی را برای سرنگونی بشار اسد باز کند. او قول داد که در ازای همکاری نظامی اسرائیل با " ائتلاف ضد سوری"، قطر بمدت دوسال نفت و گاز مورد نیاز اسرائیل را بصورت مجانی تامین خواهد کرد.
پس از برگزاری اجلاس قطر، گروه های ضد سوری، بعضی از کشورهای جهان از جمله امارات متحده عربی، عربستان، فرانسه، ترکیه و... این تشکل را به عنوان تنها نماینده مردم سوریه به رسمیت شناختند.