-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ آذر ۱, چهارشنبه

پول نقد در چمدان های پاسداران از تهران به دمشق ارسال و به سفارت رژيم منتقل مي‌شود


خامنه اي: سوريه مهمتر از عراق، لبنان، هند، افغانستان و پاكستان است. 

بنا به گزارشهاي رسيده از درون سپاه پاسداران، رژيم آخوندي بخشي از هزينه هاي سركوب و كشتار در سوريه و كمك به ديكتاتور اين كشور را به صورت ارز نقد تأمين مي‌كند. بخشي از اين ارز توسط پاسداران اعزامي و در چمدان منتقل مي‌شود. چمدانها در فرودگاه در تهران تحويل داده مي‌شود و در فرودگاه دمشق از آنان تحويل گرفته مي‌شود و در سفارت رژيم ايران در دمشق به سرتيپ پاسدار رضي موسوي تحويل داده مي شود.

يكي ديگر از راههاي رساندن پول به ماشين سركوب و كشتار در سوريه يك ارگان صدور تروريسم رژيم موسوم به «كميته امداد خميني» است كه در سوريه و لبنان دفاتر مختلف دارد. اين كميته به تازگي پول نقد زيادي در اختيار تروريستهاي حزب الله و مزدوراني كه از لبنان و سوريه براي دفاع از رژيم اسد استخدام كرده اند، گذاشته است.در حال حاضر حدود 1000تن از اين مزدوران شامل تروريستهاي حزب الله و ديگر مزدوران استخدامي رژيم ايران در منطقه زينبيه مستقر شده اند و از اين منطقه حفاظت مي‌كنند. رژيم در صدد است تا دير نشده و اين منطقه به دست ارتش آزاد نيفتاده است، اهل تسنن را از زينبيه خارج كرده و با نيروهاي وابسته به رژيم و وفادار به اسد جايگزين كند.

علاوه بر 1000نفر مزبور رژيم 650 تن از عوامل خود را كه طلبه و وابسته به ارگاني به نام «جامعه المصطفي» در زينبيه هستند را در حفاظت اين منطقه به كار گرفته است. رژيم آخوندي به تازگي آخوندي به نام «بي نياز» را به رياست اين حوزه گماشته است كه در ارتباط نزديك با سپاه و حزب الله است.

خامنه اي به تازگي در يك جلسه دروني گفته است براي نجات سوريه و بشار اسد بايد خطر را به جان خريد. آنجا خط مقدم است و ادامه مقاومت بستگي به ماندن بشار اسد دارد. بنابراين بايد به طور همه جانبه آن را پشتيباني كرد، در شرايط كنوني براي [رژيم] ايران، سوريه مهمتر از عراق و لبنان و هند و افغانستان و پاكستان است. 

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران

) 29آبان  1391(19 نوامبر 2012)