-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۱ بهمن ۲, دوشنبه

شعارجالب یک نامزد ریاست جمهوری ایران

دختران و پسران دوست شرعی باشند!/ دوستی شرعی پسر ودختر مگر چیست؟خبرگزاری مهر نوشت: خسرو نصیری‌زادهدبیرکل مجمع متخصصین ایرانبا اعلام کاندیداتوری خود در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم گفت: در انتخابات ریاست جمهوری 4 ضلع یک مربع شرکت می‌کنند و ما جبهه جدیدی هستیم که با هیچ کدام از جریان‌های حاضر ائتلاف نمی‌کنیم. اضلاع این مربع اصولگرایان، اصلاح‌طلبان و نماینده دولت و نیروهای مستقل هستند.
وی افزود: تنها ضلعی که می‌تواند نظر نیروهای نظام را جلب کند، ضلع نیروهای مستقل است چراکه بقیه ضلع‌ها در تنش با یکدیگر هستند. رقیب خود را گزینه نهایی اصولگرایان و اصلاح‌طلبان می‌دانم و دولتی‌ها هم کاندیداهای خود را به صورت چراغ خاموش معرفی می‌کنند، در کنار من نیروهای مستقل دیگری مانند محسن رضایی وجود دارند.
نصیری‌زاده در پاسخ به سوالی در خصوص مساله تحریم‌ها و رابطه با آمریکا مدعی شد: کوچکترین مساله ما مساله تحریم‌ها است که با یک جلسه یک ساعته با طرفین حل می‌شود. آمریکایی‌ها به این نتیجه رسیدند که باید مشکلات پیش رو با ایران را حل کنند چراکه ایران باید جایگزین عربستان در 50 ساله آینده شود. آمریکایی‌ها فشار را بر دولت خود برای تعامل، بیشتر کردند ما نیز در داخل با توجه به سیاست‌های کلی نظام بدون هیچ‌گونه تخاصمی تعامل با آمریکا را مدنظر داریم.
مطمئنا پیروز می‌شوم
دبیرکل مجمع متخصصین ایران با توجه به اهمیت اشتغال و و فارغ‌التحصیلان در جامعه تصریح کرد: ما باید سالانه 750 هزار شغل، مسکن و ازدواج داشته باشیم. من قول می‌دهم 18 ماه بعد از شروع دولتم اگر کسی اعلام کرد جویای کار است و کاری برای او نبود، دسته‌جمعی استعفا دهیم. چراکه ما شناسنامه کار بوجود می‌آوریم.
وی با بیان اینکه مطمئنا پیروز انتخابات می‌شوم و هیچ مانعی بر سر این راه جز هوای نفس خود نمی‌بینم، افزود: ما با رأی بالا پیروز انتخابات می‌شویم و همه ساز و کار این امر محیا شده است. در جلسه‌ای با آقای هاشمی، ایشان گفتند جایگاه شما را از خیلی‌ها در دوره‌های قبلی انتخابات بالاتر می‌بینم.
نصیری‌زاده با بیان اینکه دولت فراحزبی و توسعه‌ورز را شعار دولت خود برگزیده است، گفت: با توجه به کلمه ایران جدید که عنصر ایران اسلامی را دارد برنامه‌های خود را سازماندهی می‌کنیم. کشور ما در حال تجزیه نیست که بحث وحدت ملی را مطرح کنیم.
دبیرکل مجمع متخصصین ایران افزود: تمام افتخار من این است که در حاکمیت نبودم و به عنوان دبیرکل سیاسی یک حزب و قشر دانشگاهی هستم.
دختران و پسران دوست شرعی باشند!
وی با اشاره به مساله تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌ها گفت: معتقدم دختران و پسران باید رابطه آزاد و مشروع داشته باشند و دوست شرعی یکدیگر باشند. حجاب مدنظر من، حداقلی است و نیروی انتظامی نباید در این زمینه دخالت کند.
نصیری‌زاده با تاکید بر اینکه حقوق سیاسی زنان باید در جامعه افزایش پیدا کند، تصریح کرد: قول معاون اولی زن را نمی‌دهم اما اگر گزینه مناسب پیدا شد سعی می‌کنم مقامات را متقاعد کنم.