-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ فروردین ۶, سه‌شنبه

ازجمله چندین نابغه درحکومت ایران یک هم این آقا است

سردار نقدی: ابتکار عمل در دست ما نیست، باید علوم انسانی را پاکسازی کنیم.

این یاور به قولی ایرانی هم نیست از مهاجران مذهبی عراق به ایران است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین بر این باور است که خمپاره‌های دیروز، به شبکه‌های ماهواره‌ای، بمب‌های شیمیایی، به مشروبات الکلی و تیربار‌ها، به شبکه‌های شایعه‌پرداز و جنگ روانی تبدیل شده‌اند.
به گزارش خبرگزاری فارس، سردار محمدرضا نقدی در جمع تعدادی از طلاب بسیجی در آبادان با اشاره به اینکه جنگ هنوز با شدت ادامه دارد، مدعی شد: آن زمان مدیریت میدان‌های جنگ برعهده ما بود، اما چون تسلیحات و امکانات نداشتیم، مجبور بودیم سالی یک بار عملیات انجام دهیم و بقیه روز‌ها تقریباً جبهه‌ها ساکت بودند، اما امروز جنگ بی‌امان است و یک لحظه هم متوقف نمی‌شود.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امروز ابتکار عمل کامل دست ما نیست، ادامه داد: خمپاره‌های دیروز به شبکه‌های ماهواره‌ای، بمب‌های شیمیایی به مشروبات الکلی و تیربار‌ها به شبکه‌های شایعه‌پرداز و جنگ روانی تبدیل شد‌ه‌اند.
سردار نقدی با اشاره به اینکه جوانان باید کارهای بزرگی در راستای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان انجام دهند، اظهار داشت: از سوی دیگر خطرناک‌تر از بمب‌های ارتش صدام، کثیف‌تر از بمب‌های شیمیایی غرب و بمب‌های منافقانی که هفت تیر را به وجود آوردند، علوم انسانی غربی است که هنوز موفق به پاکسازی این علوم نشده‌ایم.
وی با اشاره به اینکه تحقق این موضوع نیاز به جهاد علمی دارد، گفت: برای خنثی ساختن دسیسه‌های مدعیانی که تمام ترفند‌های خود را به کار می‌گیرند تا به جبهه نیروهای دلسوز انقلاب نفوذ کنند، داشتن بصیرت بسیار ضروری و لازم است.