-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ فروردین ۵, دوشنبه

این خبر هنوز مشکوک است


آیا بشار اسد از سوی بادیگارد ایرانی اش کشته شده است؟


منابع خبری روسیه تأیید کردند: بشار اسد پس از اصابت چندین گلوله بر بدنش توسط بادیگارد ایرانی، در اتاق عمل بیمارستان الشامی، با ایست قلبی به دلیل از دست دادن خون زیاد، جان سپرد.

در 24 ساعت گذشته، اسد دیده نشده است. هیچ ویدئو یا عکسی؟ نزدیکان وفادار به بشار اسد در مورد دادن هر گونه گزارش یا عکس و ویدئو به رسانه های غربی، توسط رژیم ایران تهدید شده اند. ارتش سوریه در حال فروپاشی است و رژیم ایران تلاش می کند کنترل منابع و دارایی ها و تسلیحات را بدست گیرد که غرب به هیچ عنوان اجازه چنین کاری نمی دهد.

در 24 ساعت گذشته اتفاقاتی افتاده است که بر خبر مرگ بشار صحه می گذارد:
1. تجاوز ارتش سوریه به خاک اسرائیل: نزدیکان وفادار به بشار اسد که در کنار جسد او ایستاده بودند تصمیم می گیرند توجه رسانه های بین المللی را منحرف کنند.
 2. خبر استعفای الخطیب رئیس شورای ملی مخالفان سوری .
3. باراک اوباما ناگهان به اسرائیل می رود و در خبرها می گویند برای بهبود روابط بین اسرائیل و ترکیه است. اما در واقع نتانیاهو هیچ وقت از ترکیه معذرت خواهی نخواهد کرد و اوباما می توانست با یک تلفن این کار را انجام دهد. نه با ملاقات های بدون عکس و تصویر. پس باید اتفاق مهمتری افتاده باشد. 4. ارتش اسرائیل در بالاترین وضعیت آماده باش قرار گرفته است. ارتش امریکا در حال استقرار در سواحل سوریه است و ایالات متحده به هیچ وجه اقدامات بیشتر ایران در سوریه را تحمل نمی کند.

می توان انتظار داشت، در 48 ساعت آینده عکس یا ویدئویی از جسد اسد منتشر خواهد شد. تمامی نزدیکان او در اطراف جنازه اش موبایل دارند و تنها یک عکس از جنازه اسد، تقریبا یک میلیون دلار برای رسانه های غربی ارزش دارد.