-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ فروردین ۳۱, شنبه

بوستون؛ مظنون دوم زخمی شده و حال او وخيم است

مظنون دوم انفجارهای بوستون در جریان تیراندازی پلیس مجروح شده است و در وضعیتی بحرانی به بیمارستان منتقل شد.
به گزارش یورونیوز، تعقیب مظنون شماره دو انفجارهای بوستون با دستگیری وی به پایان رسید. حال وی وخیم گزارش شده است. مظنون شماره دو در حالیکه در قایقی که در حیاط خلوت یک خانه نگهداری می شد، پنهان شده بود، دستگیر شد.
محاصره این مظنون 19 ساله یک ساعت به طول انجامید و در نهایت پلیس موفق شد پس از تیراندازی که به مجروح شدن وی منجر شد، متهم را دستگیر کند.
برادر 26 ساله وی قبلا در جریان درگیری با پلیس کشته شده بود.
تاکنون سه نفر در رابطه با انفجارهای بوستون دستگیر و بازجویی شده اند.
تلویزیون بی بی سی نیز در گزارشی اعلام کرد، مقامات آمریکایی تلاش زیادی برای بازداشت مظنون دوم و آن هم در حالت زنده انجام دادند زیرا معتقدند که او باید به سئوالهای زیادی پاسخ دهد.
آنها به دنبال سئوالاتی از جمله این هستند که آیا آنها از افراد خاصی دستور می گرفته اند و یا اینکه این جزء اعمال تروریستی است که در داخل آمریکا منشاء گرفته است.
پلیس اف بی آی همچنین اعلام کرده که چند سال پیش برادر بزرگتر مظنون دوم را که پیشتر کشته شد فراخوانده و از وی به خاطر تمایلات افراط گرایانه وی سوال کرده اما مورد مشکوکی پیدا نکرده است.