-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ اردیبهشت ۲, دوشنبه

خرافه گرایی، آبروی زنان را برباد می دهد

درکابل وبرخی ولایات نیز، شایع گران خرافه های شیطانی بساط کسب وکار پهن کرده اند.


اجتماعی- مردی تبهکار که به بهانه  و عرفان‌های کاذب حتی ارایه خدمات پزشکی اقدام به اغفال تعدادی از دختران و زنان شهر رفسنجان می‌کرد، در دام پلیس افتاد.
 پرونده‌ای اخیرا در شعبه سوم دادسرای استان کرمان تشکیل شد که از  مردی ۳۲ ساله به ۱۵ تا ۲۰ نفر از زنان و دختران در شهرستان رفسنجان خبر می‌دهد که این مرد خود را به عنوان فردی حرفه‌ای در زمینه انرژی درمانی و عرفان‌های کاذب معرفی کرده و در برخی موارد حتی اقدامات پزشکی انجام می‌داد.
حمید اسحاقی بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمان، با بیان اینکه “م – ت” ۳۲ ساله که از همسر خود جدا شده مدتی تحت نظر و تحقیقات نیروی انتظامی بود، افزود: پس از انجام تحقیقات و بازرسی از منزل وی و تنظیم صورتجلسه متهم دستگیر شده و در دام قانون افتاد.
به گزارش ایسنا وی افزود: همانطور که گفته شده قریب به ۲۰ دختر تجاوز شده که متاسفانه آنها به دلیل ترس از بی‌آبرویی اقدام به شکایت نکردند.