-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ فروردین ۱۵, پنجشنبه

سینه بند برقی برای جلوگیری از تجاوز جنسی

مرد متجاوز با نیروی برقی 3800 کیلووات مواجه خواهد شد. 


رسانه های غربی و هندی روز پنجشنبه 4-4-2013 از ساخت سینه بند برقی در هند به منظور جلوگیری از تجاوز به زنان خبر دادند. 

به گزارش العربیه این سینه بند برقی که توسط سه دانشجوی هندی ساخته شده، این امکان را به زنان می دهد تا با استفاده از آن از حمله مردان به قصد تجاوز جنسی جلوگیری کنند. 

بر اساس این گزارش دانشجویان هندی طراح این سینه بند بر این باورند که استفاده از چنین وسیله ای دفاعی می تواند نسبت تجاوز به زنان را کاهش دهد . 

تجاوز گروهی به یک دختر دانشجوی 23 ساله هندی در دسامبر سال گذشته ، واکنش های گسترده‌ای را در این کشور به راه انداخت .

به گفته سه دانشجوی هندی، این سینه بند در صورتی که از سوی زنانی که در معرض تجاوز قرار دارند بکار گرفته شود ، 3800 کیلوولت برق قوی به بدن مرد مهاجم منتقل می کند و او را در بیهوشی کامل قرار می دهد. 

در هنگام بکار گیری این سینه بند برقی از سوی زنان ، سیستم "GPS" که در آن بکار رفته، بطور همزمان پیامی را به نزدیکترین مرکز پلیس ارسال می کند. 

به گفته دانشجویان سازنده این وسیله دفاعی ، بکار گیری مواد عایق در این سینه بند، در صورت استفاده از آن توسط زنان هیچ تاثیری منفی بر آنان نخواهد گذاشت.