-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ خرداد ۳, جمعه

ايران: اعدام یک زن زندانی با پیکر خونین بعد از 100ضربه شلاق

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران 


اعدام 6 زنداني در همدان، تهران، زاهدان و خرم آباد و اجراي طرح سركوبگرانه  «ارتقاي امنيت اجتماعي»

رژيم ضدبشري آخوندي در يك اقدام سبعانه، در روز چهارشنبه اول خرداد يك زن زنداني را بعد از 100ضربه شلاق و با بدني خونبار در زندان قرچك ورامين به دار آويخت. وي گيتي مرامي نام داشت، 34ساله و مادر يك دختر بود. همسر وي نيز از زندانيان محكوم به اعدام  است و 13سال است كه در حبس به سر مي برد.

طي روزهاي 28تا 30 ارديبهشت نيز 6 زنداني ديگر به دار آويخته شده بودند. دو زنداني در همدان، دو زنداني به نامهاي كوروش و محمد حيدري به اتهام جاسوسي در تهران، يك زنداني به نام الله نظر شیبک ۳۵ در زندان مرکزی زاهدان و يك تن ديگر  در زندان خرم آباد اعدام شدند.

سيروس سجاديان، فرمانده نيروي انتظامي رژيم در فارس در روز 31ارديبهشت از اجراي طرح سركوبگرانه زير عنوان «طرح ارتقاي امنيت اجتماعي» خبر داد و گفت «با مخلان نظم و امنيت، اراذل و اوباش، عرضه و توزيع كنندگان مواد مخدر و  افراد بدپوشش و... برخوردي قاطع خواهند داشت».

دستگيري و اعدام مخالفان در پوشش اراذل و اوباش و قاچاقچيان مواد مخدر يكي از روالهاي شناخته شده در بيش از سه دهه حاكميت ملايان است. 

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران

جمعه 3 خرداد 1392 (24 مه 2013)