-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ خرداد ۷, سه‌شنبه

جنگ سالاران به دنبال دختران در تخارشماری از دختران دانش آموز و باشندگان شهر تالقان ولایت تخار از آزار و اذیت افراد ولگرد شکایت دارند.

به گزارش یک، آنان می گویند: این افراد با استفاده از چاقو و تفنگچه دست به آزار و اذیت می زنند. آنان همچنین از فرمانده پولیس این ولایت می خواهند تا جلوی افراد بی بند و بار را بگیرد.

ده ها تن از افراد ولگرد که خودشان را اربکی می دانند در شهر تالقان سبب آزار و تهدید دختران دانش آموز می شوند. باشندگان شهر تالقان نیز از این افراد شکایت دارند.

آن ها می گویند: این افراد ضمن باج گیری از مردم این شهر در برخی از موارد سبب قتل شهروندان نیز می شوند. در همین حال دختران دانش آموز از دولت می خواهند تا جلوی این افراد گرفته شود.

از سویی هم فرمانده پولیس تخار ضمن تایید گفته های مردم می گوید: این افراد در چوکات دولت نبوده بلکه جدا از چارچوب دولت هستند و سبب آزار و اذیت دوشیزگان دانش آموز و مردم می شوند.

فرمانده پولیس تخار افزود: در پیوند به این قضیه یک تن از اشخاص بی بند و بار که باعث آزار و اذیت زنان و مردم می گردید، دوشنبه شب بازداشت شده است.

فقر اقتصادی، نبود اشتغال سالم، بی کاری و بی توجهی به ارزش های اخلاقی در جامعه از عواملی هستند که شماری از جوانان در مناطق گوناگون به آزار و اذیت دوشیزگان، بانوان و شهروندان می پردازند.