-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ خرداد ۳, جمعه

داستانی از شر درون انسان

ايران اسلامی؛ تجاوز جنسی مکرر به دختر 6 سالهابتکار: دخترک شش ساله‌ سرانجام از راز جنايت راننده آژانسي (بنگاه خدمات تکسی) که مدت‌ها او را با تهديد چاقو در خرابه‌هاي نزديک مدرسه مورد آزار جنسي قرار مي‌داد پرده برداشت. آن گونه که مادر فرشته عنوان کرده 28 مهرماه سال گذشته بود که او به همراه دو خانواده ديگر که جملگي کودکانشان در يک مدرسه تحصيل مي‌کردند از آژانس مسافربري نزديک محل سکونتشان درخواست يک راننده”چشم و دل پاک و متعهد” مي‌کنند که در ازاي دريافت 50 هزار تومان وظيفه انتقال اين سه دختربچه را به مدرسه به عنوان سرويس بر عهده گيرد.
به گزارش ايسنا، مادر اين دختر قرباني کودک‌آزاري، با بيان اينکه در وهله اول مديريت آژانس مسافربري راننده يک دستگاه پژو را به عنوان سرويس به آنان معرفي مي‌کند، گفت که اما ساعاتي بعد مديريت آژانس (ر. ه) راننده يک سواري پرايدي که معلوليت در يک چشمش داشت به عنوان راننده سرويس به اعضاي خانواده سه کودک معرفي مي‌کند. مادر اين دختر قرباني کودک‌آزاري، با بيان اين که مديريت آژانس مسافربري با اين فرد را به عنوان يکي از «معتمدين» که براي امرار معاش و تامين هزينه‌ خانواده‌اش زحمت مي‌کشد معرفي کرد، مدعي شد که با اصرار مسئول آژانس مسافربري اين فرد به عنوان راننده سرويس کودکان انتخاب شد.
مادر فرشته با بيان اينکه از آن زمان رفتار کودکش پرخاشگرانه و عصبي شد گفت:
اين تغيير رفتار موجب افت تحصيلي فرشته نيز شد؛ بگونه‌اي که مديريت مدرسه طي تماسي با من درخواست کرد که نسبت به تصحيح رفتارمان با فرشته اقدام کنيم.وي با بيان اينکه تغيير رفتارهاي فرشته هر روز بيشتر مشهود بود گفت: تا اين که در 18 بهمن‌ماه سال گذشته در حالي که ساعتي از مراجعه فرشته به منزل مي‌گذشت با تلفن همراه راننده جنايتکار تماس گرفتم و از او در مورد تاخير سوال پرسيدم که وي ترافيک و پنچري لاستيک را علت اين تاخير عنوان کرد.
مادر اين دختر قرباني کودک‌آزاري، در ادامه اظهارات خود با بيان اينکه در هنگام تحويل فرشته دريافتم که کودک شش ساله‌ام نمي‌تواند به درستي قدم بردارد گفت:
فرشته در هنگام پياده‌شدن از خودرو (موتر) دو لگد به پاي راننده وارد کرد و در حالي که به شدت مي‌گريست، وارد خانه شد. هنگامي که در اين مورد از راننده جنايتکار پرسيدم وي عنوان کرد که فرشته در مدرسه زمين خورده و از شدت عصبانيت و ناراحتي اقدام به چنين کاري کرده است. اما من که به اين دليل رفتار راننده جنايتکار و فرشته مشکوک شده بودم، موضوع را از مسئولان مدرسه سوال کردم اما آنان ايراد هرگونه ضربه به دخترم را رد کردند.
وي با اشاره به اينکه مدام از دخترم در مورد رفتار راننده جنايتکار مي‌پرسيدم گفت:
سرانجام با دادن هزار وعده و التماس، فرشته لب به سخن گشود و از هوسراني راننده آژانس پرده برداشت. مادر اين دختر قرباني کودک‌آزاري، با بيان اينکه اين مرد به مدت چند هفته دختر مرا مورد آزار و اذيت قرار مي‌داد مدعي شد که متهم به بهانه «قطاربازي» دختر شش ساله‌اش را به خرابه برده و او را مورد آزار و اذيت جنسي قرار داده است به گونه‌اي که فرشته تا هفته‌ها قادر به دستشويي ا(تشناب) رفتن نبوده است.
مادر اين فرشته کوچولو در حالي که به شدت مي‌گريست مدعي شد که راننده جاني با چاقويي زردرنگ که بنا به گفته هر سه کودک در زير صندلي راننده قرار دارد، کودکان را تهديد کرده اما در نبود دو کودک ديگر تنها فرشته را مورد آزار و اذيت قرار داده است.
وي مدعي شد که اين راننده جنايتکار هنگامي که دخترش را در ساعت 7:15 هر روز صبح تحويل مي‌گرفته پس از پياده‌کردن دو دختر ديگر به بهانه اين که” مادر فرشته گفته که برايش خوراکي بخرم" او را به خرابه‌هاي نزديک مدرسه برده و آزار مي‌داده، به گونه‌اي که مسئولان مدرسه نيز عنوان داشته که هر روز صبح فرشته با کفش‌هاي خاکي و لنگه به لنگه به مدرسه مي‌آمد.
سکوت دختر 6 ساله با تهديد چاقوي زرد
مادرفرشته مي‌گويد اين جاني دخترم را تهديد مي‌کرد که سر مادر و پدرت را با چاقو مي‌برم و اين گونه او را به سکوت وا مي‌داشت. وي به صدور قرار مجرميت براي اين راننده جنايتکار اشاره و ادعا کرد که وقاحت اين خانواده به حدي بود که همسر متهم پيشنهاد داد که در ازاي دريافت مبلغ 40 ميليون تومان از شکايت خود صرف‌نظر کنيم اما مگر ما دختر شش ساله‌مان را به اين مرد اجاره داده بوديم که او در ازاي اين اقدام به ما پول بدهد؟ فرشته امانتي در دست اين مرد بود.
مصرف قرص‌هاي آرام بخش در6 سالگي
مادر اين دختر قرباني کودک‌آزاري، با اشاره به رفتارهاي پرخاشگرانه فرشته گفت:‌
در حال حاضر دخترم تحت درمان روانپزشکان و روان درماني است، زيرا پس از آن جريانات بود که تپش قلب گرفت و با تجويز پزشک معتمد پزشکي قانوني مجبور به استفاده از داروهاي آرام‌بخش شد. وي با بيان اينکه زيبايي فرشته بلاي جانش شد از رفتارهاي تهاجمي و خشم دخترش که ناشي از آزار در اين مدت بود سخن گفت و افزود که فرشته حتي از پدر و برادرش نيز مي‌ترسد.
مادر اين دختر قرباني کودک‌آزاري، با بيان اينکه تنها خواسته‌اش اين است که مسئولان اشد مجازات را براي اين مرد 40 ساله در نظر بگيرند گفت: «چرا اين مرد که دختران را قرباني هوسراني خود کرده بايد به قيد وثيقه آزاد شود؟» وي افزود:
 به هيچ عنوان از شکايت خود صرف‌نظر نخواهم کرد چرا که نمي‌خواهم اين جنايتکار در جامعه آزاد باشد و پس از مدتي زنان يا دختران ديگران را در خرابه‌اي قرباني هوسراني خود کند.مادر اين دختر قرباني کودک‌آزاري، همچنين با اشاره به اينکه روز گذشته صداي زنگ مدرسه تغيير کرده بود و به همين لحاظ فرشته از ترس خود را خيس کرد، گفت: دخترم هر شب کابوس مي‌بيند و فريادکشان از خواب بلند مي‌شود.به گفته وي، فرشته در جلسات دادسرا با ديدن متهم خود را خيس مي‌کرد.
مقصر اصلي اين حادثه کيست؟
همچنين پدر سارينا دختر ديگري که در خودرو اين مرد هوسران حضور داشته، با بيان اينکه دخترش داراي پيش فعالي است گفت: اين راننده جنايتکار بارها سارينا را «خاله‌سوسکه» خطاب مي‌کرد و مي‌دانست که اين دختر شش ساله هر اتفاق و حرفي را در مدرسه يا سرويس زده مي‌شود به من منتقل مي‌کند. وي با بيان اينکه مدرسه سرويسي را براي اياب و ذهاب کودکانمان در نظر گرفته بود، اما خانمي که اقدام به جابجايي بچه‌ها مي‌کرد با بداخلاقي با آنان رفتار مي‌کرد و شش کودک را درون يک ماشين جا مي‌داد گفت:
براي راحتي دخترانمان اقدام به کرايه اتومبيلي از موسسه توريستي محله کرديم.پدر يکي از کودکان تهديد شده با چاقوبا بيان اينکه در روز حادثه نيز متهم با من تماس گرفت و عنوان داشت که مدير مدرسه اجازه نمي‌دهد که دختران را به منزل برسانم گفت:‌ من به مدرسه رفتم اما مدير مدرسه هيچ اطلاعاتي در اختيارم قرار نداد و با اين لفظ خطاب به من گفت «به حرف من گوش کن به نفع توست»، مانع از حضور اين راننده در مدرسه شد.
پدر سارينا با بيان اينکه بارها مشاهده کرده بودم، سارينا موقع پياده‌شدن از ماشين به اين راننده جنايتکار لگد مي‌زند گفت: سارينا بارها عنوان کرده بود که از راننده سرويس‌اش متنفر است اما ما اين قضيه را به پاي شيطنت و معلول‌بودن چشم راننده گذاشته بوديم. پدر يکي از کودکان تهديدشده با چاقوبا بيان اينکه چند روز بعد متوجه اتفاق شدم گفت: مقصر اصلي اين قضيه ما والدين هستيم که به دليل ارزان‌تر بودن سرويس به مردي غريبه اعتماد کرديم؛ هرچند ما حتي تصور اين را که ممکن است مردي هوسران به دختر شش ساله هم رحم نکند، نداشتيم.مادريکي از کودکان تهديدشده با چاقو، در مورد حادثه کودک آزاري گفت که اين راننده جنايتکار با دلنياي 9 ساله‌ام شوخي‌هاي نامناسب و بد مي‌کرد و دخترم را «بزغاله» صدا مي‌کرد، افزود: به او تذکر دادم که با دخترم شوخي نکن، اما تا زماني که فرشته راز اين راننده جنايتکار را فاش نکرده بود، دلنيا به من و پدرش نگفته بود که توسط راننده‌اش با چاقو تهديد شده است.وي گفت: دخترم در تمام مراحل بازپرسي تهديدشدن با چاقوي زرد توسط اين راننده جنايتکار را تشريح کرده است.به گزارش ايسنا، با اينکه حالا پس از گذشت ماه‌ها پرونده رسيدگي به هوسراني اين مرد در حال پيگيري است، اما جاي سوال است که چه کسي بايد پاسخگوي آينده از دست رفته کودکان خردسال باشد که تنها و تنها قرباني هوسراني مردي شده و اکنون متهم آزادانه در شهرقدس مي‌چرخد.اسامي قربانيان اين جنايت به درخواست والدين‌شان و به منظور حفظ حريم اين کودکان تغيير کرده است.