-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ خرداد ۱۰, جمعه

پناه جوی افغان، پدر و مادر و دو خواهر خود را قصابی کرد

فاجعۀ انسانی، شهروندان افغانستان را سایه وار دنبال می کند.

در شهر کارامان ترکیه شهری کوچک در نزدیکی شهر قونیه ، پسری 19 ساله به نام ناظر. الف ، مادر، پدر و دو خواهر خود را با ضربات چاقو به قتل رساند.
روز گذشته، جنازه های مقتولین هریک، پدر، احمد. الف 63 ساله ، مادر، نصیبه، 52 ساله و ناجیه و مسعوده 17و23 ساله در قسمت بی خانمان قبرستان شهر کارامان به خاک سپرده شدند.  
جوان ترین عضو این خانواده به نام میلاد 17 ساله در تاریخ 28 مارچ 2013 خود را حلق آویز کرده بود. طبق گزارشات پلیس ،  ناظر- الف، اعضای خانواده ی خود را مقصر خود کشی برادر خود می دانست. این خانواده در سال 2011 از راه قاچاق به ترکیه آمده و در شهر وان زندگی می کردند و در اوایل سال 2013 به شهر کارامان منتقل گردیدند.
طبق اعترافات این پناه جوی افغان ، او وارد آشپزخانه شده و چاقویی را برداشته و برای اطمینان از تیزی چاقو ابتدا گربه یی را که نزدیک تخت بوده، سلاخی نموده و بعد اعضای خانواده خود را به قتل رسانده است.
قابل ذکر است قبل از این نیز تعداد قابل توجهی از پناه جویان این شهر مرتکب خودکشی شده اند.
پناه جویان این شهر با مشکلات زیادی روبرو هستند از جمله این مشکلات برخورد بد و تحقیرآمیز ماموران پلیس اتباع خارجی با پناه جویان می باشد.