-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ شهریور ۲, شنبه

خانم رجوی حملات شيميايي به حومه دمشق و كشتار 1300 شهروند به ويژه زنان و كودكان را محكوم مي‌كند

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران 
   فراخوان به اقدام فوری بين المللی عليه ديكتاتوري اسد و رژيم آخوندی، عاملان اين جنايت جنگي

خانم مريم رجوي، رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران، حملات شيميايي صبح چهارشنبه 30مرداد (21اوت) به حومه دمشق و كشتار بيش از 1300 شهروند بيگناه به ويژه زنان و كودكان را به شدت محكوم مي كند و خواستار اقدام فوري جامعه بين المللي به ويژه آمريكا و اتحاديه اروپا عليه مسئولان اين جنايت جنگي بيسابقه، يعني رژيم سوريه و فاشيسم ديني حاكم برايران است. 

آمار فزاينده و هولناك قربانيان اين جنايت جنگي و صحنه دلخراش انبوه كودكان خردسالي كه جان داده اند وجدان بشريت معاصر را جريحه دار كرده است. سكوت و بي عملي جامعه جهاني در مقابل حملات قبلي شيميايي از سوي حكومت سوريه، مشوق حمله بيسابقه صبح چهارشنبه است.  فقدان يك واكنش سريع از سوي شوراي امنيت و احاله پرونده اين كشتار بزرگ و مسئولان آن به دادگاه بين المللي جنايي، به سخره گرفتن صلح و عدالت و حقوق بشر در جهان امروز است.

رييس جمهور برگزيده مقاومت ايران افزود: بدون حضور همه جانبه پاسداران و سلاحها و دلارهاي رژيم آخوندي، بشار اسد مدتها پيش سقوط كرده بود. امروز اين فاشيسم ديني حاكم بر ايران است كه با گسيل گله هاي پاسدار، انواع تسليحات، هزينه كردن دهها  ميليارد دلار از اموال مردم محروم ايران، اين رژيم جنايتكار را بر سركار نگهداشته است.

احمد الجربا، رهبر ائتلاف اپوزيسيون سوريه در روز 27مرداد(18 اوت) به روزنامه الحيات گفت: «حكام واقعي سوريه، فرماندهان پاسداران هستند. پاسداران در خيابانهاي دمشق با ما مي‌جنگند، قاسم سليماني عمليات جنگي را فرماندهي مي‌كند. شبه نظاميان عراقي به دستور ايران براي جنگ به سوريه فرستاده مي‌شوند. مالكي جنگجويان بنيادگرا و افراطي را وارد سوريه مي‌كند و به هواپيماهاي حامل سلاح ايران اجازه مي‌دهد كه از فضاي عراق عبور كنند حوثي ها با كمك رژيم ايران از يمن آمده اند و حسن نصرالله اعتراف مي‌كند كه سرباز ولايت فقيه است و مردم سوريه را مي‌كشد. ارتش اسد شكست خورده است، ما امروز با ارتشي مواجهيم كه توسط رژيم ايران فرماندهي مي‌شود و يك جنگ همه جانبه  و با سلاحهاي پيشرفته را به ما تحميل كرده اند....

آخوند عمار طائب، از نزديكان خامنه اي در روز 26 بهمن91 گفته بود: آخوند عمار طائب، از نزديكان خامنه اي در  روز 26 بهمن91 گفت: سوريه استان سي و پنجم ايران است و روحاني رئيس جمهور جديد ملايان دولت سوريه را نماينده مشروع مردم اين كشور توصيف نمود و در ديدار با نخست وزير سوريه در روز 13مرداد(4 اوت) گفت : «هیچ نیرویی در جهان نمی تواند روابط ما با دولت سوریه را خدشه دار کند».

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران_30مرداد1392 (21 اوت2013)ايران : 20اعدام طي دو روز،شمار اعدامها بعد از انتخابات رياست جمهوري به 126 تن بالغ مي شود

رژيم ضدبشري آخوندي روز پنجشنبه 31مرداد 9زنداني را به دار آويخت. 5تن به طور جمعي در زندان اراك، سه تن به طور جمعي در زندان اردبيل و يكي از آنها در شهر هنديجان (جنوب كشور) در ملأعام به دار آويخته شدند.قبل از اين در روز 28مرداد 5تن در زندان گوهر دشت و 6 تن در زندان قزل حصار به طور مخفيانه به دار آويخته شدند. 

بدين ترتيب شمار اعدامهاي اعلام شده بعد از نمايش انتخابات رياست جمهوري به 126تن بالغ مي شود كه 26مورد آنها بعد از سر كار آمدن روحاني است. صرفا طي 5روز اخير 6زنداني در شهرهاي تبريز، جهرم، هنديجان و كرج در ملأعام به دار آويخته شده اند. 

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران_31مرداد1392 (22 اوت 2013)رئيس شوراي ائمه جمعه: خامنه اي جنگ سوريه را هدايت مي‌كند و مشكل مصر نداشتن ولي فقيه است!!
وزير خارجه ملايان: حمله شيميايي در سوريه توسط گروههاي اپوزيسيون انجام شده است!! 

در حاليكه حمله شيميايي روز 21اوت و كشتار بزرگ مردم سوريه خشم و نفرت جامعه جهاني را از ديكتاتور سوريه و فاشيسم ديني حاكم بر ايران به عنوان عاملان اين جنايت برانگيخته است، محمدجواد ظريف، وزير خارجه روحاني، به دفاع از اسد پرداخت و در يك وقاحت حيرت برانگيز مسئوليت حمله شيميايي را به عهده ارتش آزاد انداخت. وي گفت: «اگر استفاده از سلاح شيميايي صحت داشته باشد، به طور قطع توسط گروههاي تروريستي و تكفيري انجام شده است، زيرا منافع آنها در گروي تشديد بحران در سوريه و بين‌المللي كردن آن است»(خبرگزاري حكومتي ايرنا-30مرداد). 

در همين حال، پاسدار- سرلشگر يحيي رحيم صفوي، مشاور نظامي خامنه اي و سركرده پيشين سپاه پاسداران اذعان كرد كه براي «حفظ آرامش و امنيت و برگشت ثبات به سوريه» بيش از 50هزار شبه نظامي در سوريه در حمايت از بشار اسد بسيج و سازماندهي شده اند (خبرگزاري وزارت اطلاعات-مهر-30مرداد). اين همان نيروهاي جنايتكاري هستند كه زير نظر قاسم سليماني و نيروي قدس سازمان يافته اند.

روز قبل از حمله وحشيانه شيميايي، آخوند رضا تقوی، رئيس شوراي سياست گذاري ائمه جمعه گفته بود: امروز [خامنه‌اي] است که جنوب لبنان را هدایت می‌کند و غزه را با هدایتشان سربلند و سوریه را در مقابل تکفیری‌ها مقاوم کرده است...مردم مصر ... رهبر و ولی‌فقیه ندارند که امروز این کشتارها در کشور آنها انجام می‌شود». 

خانم مريم رجوي، رييس جمهور برگزيده مقاومت ايران، به دنبال قتل عام وحشيانه مردم بيدفاع دمشق، اين جنايت را محكوم كرد و ضمن فراخوان جامعه جهاني براي اقدام فوري گفت: اين فاشيسم ديني حاكم بر ايران است كه با گسيل گله هاي پاسدار، انواع تسليحات، هزينه كردن دهها  ميليارد دلار از اموال مردم محروم ايران، رژيم جنايتكار سوريه را سر‌پا نگهداشته است.

احمد الجربا، رهبر ائتلاف اپوزيسيون سوريه، در روز 27مرداد (18 اوت) به روزنامه الحيات گفت: «حكام واقعي سوريه، فرماندهان پاسداران هستند پاسداران در خيابانهاي دمشق با ما مي‌جنگند، قاسم سليماني عمليات جنگي را فرماندهي مي‌كند. شبه نظاميان عراقي به دستور ايران براي جنگ به سوريه فرستاده مي‌شوند. ارتش اسد شكست خورده است، ما امروز با ارتشي مواجهيم كه توسط رژيم ايران فرماندهي مي‌شود و يك جنگ همه جانبه  و با سلاحهاي پيشرفته را به ما تحميل كرده اند».

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران

31مرداد1392 (22 اوت2013)