-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ شهریور ۷, پنجشنبه

خلبان های انتحاری بشار اسد آماده اند

توهم پیروزی در دقایق نودبه گزارش خبرگزاری فارس، افسر ارتش سوریه با بیان اینکه خلبان‌های سوری برای عملیات استشهادی آماده‌اند، می‌گوید جنگنده‌های آمریکا و انگلیس با ورود به آسمان سوریه با آتش جهنم روبرو می‌شوند.
روزنامه گاردین نوشت، یک افسر ارتش سوریه که در پایگاه های پدافند هوایی این کشور در اطراف دمشق خدمت می کند، می گوید نیروی هوایی سوریه در حال بررسی استفاده از عملیات های استشهادی علیه متجاوزان غربی است.
این افسر سوری می گوید این هفته 13 خلبان پیمان بسته اند تا «اسکادرانی از عوامل استشهادی برای حمله به ناوهای آمریکایی» تشکیل دهند.
وی که سی و چند سال دارد و در واحد پدافند هوایی مستقر در 16 کیلومتری پایتخت فعال است، می گوید: اگر آمریکا و انگلیس یک راکت شلیک کنند، ما سه، چهار موشک شلیک می کنیم. اگر جنگنده های آن ها وارد آسمان ما شوند، با آتش جهنم روبرو خواهند شد.
این افسر سوری افزود: اگر نتوانیم جنگنده هایشان را با پدافند بزنیم، خلبان هایی داریم که آماده اند با خودِ جنگنده هایشان به آن ها حمله کنند و آن ها را در هوا منفجر کنند.