-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ آبان ۲۹, چهارشنبه

دروغ شاخدار آخوند کافوری


کشف‌ جدید درباره حوادث ‌۸۸؛ ایستگاه‌ صلواتی مشروبمجتبی ذوالنور٬ مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه با درخواست «اعدام» میرحسین موسوی و مهدی کروبی ادعا کرده که معترضان به نتیجه انتخابات در عاشورای سال ۸۸ در ایستگاه‌های صلواتی «مشروب» گذاشته بودند.
آقای ذوالنور این درخواست و ادعا را در گفتگو با خبرگزاری «تسنیم» وابسته به سپاه پاسداران بیان کرده و گفته «سران فتنه {در سال ۸۸} نخ تسبیح اتحاد جریانات محارب» شده بودند.
وی افزوده موسوی و کروبی «محارب» هستند و حکم آن‌ها «اعدام» است.
این روحانی فعال در سپاه پاسداران در ادامه از رهبران «جنبش سبز» به خاطر محکوم نکردن وقایع عاشورای سال ۸۸ انتقاد کرده و گفته که معترضان در این روز در ایستگاه‌های صلواتی «مشروب» گذاشته بودند.
این برای نخستین‌بار است که یک روحانی محافظه‌کار چنین ادعایی در خصوص وقایع سال ۸۸ مطرح می‌کند.
ذوالنور در ادامه این گفتگو همچنین مدعی شده که معترضان در عاشورای سال ۸۸ به صورت «مختلط» می‌رقصیدند و علیه ارزش‌های اسلامی شعار می‌دادند.
حامیان علی خامنه‌ای با استفاده از مفاهیم دینی و تاریخ شیعه از مدت‌ها پیش تلاش می‌کنند تا معترضان به نتیجه انتخابات را جزو «لشکر یزید» معرفی کنند.
آن‌ها در چهار سال گذشته با بهره‌گیری از چنین مفاهیمی علاوه بر وارونه جلوه دادن واقعیت‌ها٬ بار‌ها از رهبر جمهوری اسلامی به عنوان معیار «حق» در ایران نام برده‌اند.