-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ آذر ۶, چهارشنبه

جنتی و همسرش هر روز نوه یتیم خود راکتک می‌زدند

دختران میرحسین «موسوی» رهبر در بند جنبش سبز- حسین «مقاومت» درکربلای ساخته شده از سوی خامنه ای-، افشا می کنند.

به دنبال اظهارات سخیف و مضحک احمد جنتی علیه موسوی و کروبی، دختران میرحسین موسوی در بیانیه مشترکی پرده از برخی رفتارهای شخصی جنتی برداشتند.
در نامه فرزندان موسوی و رهنورد، پاسخ میرحسین و همسرش به درخواست ها برای توبه مورد اشاره قرار گرفته که در بخشی از آن آمده است : «آنها مرا می‌شناسند و می‌دانند وقتی به نتیجه برسم سفید سفید است نمی‌توانند تحت هیچ فشاری وادارم کنند که بگویم سیاه است.»
در بخش دیگری از نامه فرزندان موسوی و رهنورد به خاطراتی از دوران کودکی آنها اشاره شده که در همسایگی منزل شیخ احمد جنتی زندگی می کرده اند.آنها در همین مورد نوشته‌اند: «برای ما اینکه ایشان همیشه بلندگوی خشونت خواهی‌ها بوده عجیب نیست، اگرچه درست به همین دلیل گفته‌‌هایشان در باب رافت آن‌هم اسلامی تعجب آور است؛ از دوران کودکی‌مان در سال‌های جنگ، صدای ضجه‌های طفل همسایه زیر ضرب و شتم و آزار پدربزرگ و مادربزرگ در گوش‌مان است. طفلی که سرپرستیش به خاطر مرگ پدر در خانه‌های تیمی، به آنان سپرده شده بود. آن بچه دبستانی پاره تن ایشان بود و از آن روز‌ها خاطره و نشانه کم باقی نیست. کسی که به نوه‌اش چنین خشونت بورزد با غریبه‌ها چه خواهد کرد؟»
گفتنی است یکی از فرزندان احمد جنتی به نام حسین از اعضای سازمان مجاهدین خلق بود که در  حوادث سال شصت کشته شد.
از حسین جنتی یک فرزند خردسال باقی مانده بود که  نگهداری او به پدر بزرگ وی یعنی احمد جنتی و مادر بزرگش سپرده شده بود. اشاره فرزندان موسوی به تنبیه های مکرر این نوه توسط پدر بزرگ و مادر بزرگ است . نوه جنتی بعدها در یک حادثه رانندگی جان سپرد.
پیش از این مهدی خزعلی نیز به برخی رفتارهای غیر عادی جنتی و همسرش اشاره کرده بود. یکی از افشاگری های مهدی خزعلی، سرقت تلویزیون منزل پدری خزعلی توسط همسر جنتی بود.
در خبری دیگر مرتبط با جنتی، امروز رسانه‌ها نوشتند که همسر وی هم به شدت مریض است و در بیمارستان روزهای پایانی عمرش را می‌گذراند.
در همین راستادختران زهرا رهنورد و میرحسین موسوی دو روز پیش نیز در پاسخ به هتاکی‌های جنتی نقل قولی از دیدار با پدر و مادرشان را منتشر کردند.
دختران میرحسین موسوی در یادداشتی ضمن اشاره به هجمه‌های اوج گرفته از تریبون‌های مختلف و با منبع واحد تاکید کرده‌اند که میرحسین موسوی خواهش بر توبه ایشان را غلط خوانده و گفته است: «آن‌ها مرا می‌شناسند و می‌دانند وقتی به نتیجه برسم سفید سفید است نمی‌توانند تحت هیچ فشاری وادارم کنند که بگویم سیاه است.»
گفتنی است احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان روز جمعه در نماز جمعه تهران، با اشاره به این که میرحسین موسوی و مهدی کروبی هم‌چنان بر مواضع خود پافشاری می‌کنند گفت که آنها حاضر به اظهار ندامت نیستند و اگر «رافت اسلامی» نبود، آنان باید اعدام می‌شدند».
جنتی تاکید کرد افرادی که او آنها را «سران فتنه» می‌نامید در «خانه خود محبوس هستند»، اما «نظام خیلی بر سر اینها منت گذاشته که زنده هستند و در خانه خود محبوس هستند».
این سخنان واکنش‌های دیگری را نیز به دنبال داشت. از جمله علی مطهری، نماینده تهران در مجلس، جنتی را به «ترس از محاکمه علنی» میرحسین موسوی و مهدی کروبی متهم کرد و گفت اگر جنتی راست می‌گوید خودش یک هفته مانند میرحسین در حصر بماند. همچنین محمدتقی کروبی، فرزند مهدی کروبی، هم در واکنش دیگری به اظهارات سخیف جنتی گفته است: «امثال جنتی باید این آرزو را به گور ببرند که فکر کنند کسانی مثل پدر من از راه حق خود عقب‌نشینی کنند.»