-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ آبان ۲۹, چهارشنبه

مزه دهان آیت الله تلخ تر می شود.

 اسرائیل و آمریکا «سگ»٬ «نحس»٬ «نجس»٬ «هار»٬ «حرامزاده»٬ «نامشروع»٬ «اشغالگر»٬ «غاصب»٬ «متجاوز» و «مستکبر»

آقای خامنه‌ای روز چهارشنبه (۲۹ عقرب) در دیدار با گروهی از نیرو‌های بسیج در تهران به حملات و انتقاد‌های خود علیه آمریکا٬ اسرائیل و غرب ادامه داد و آن‌ها را «دروغ‌گو» خطاب کرد.
رهبر جمهوری اسلامی در این دیدار به برخی اقدامات آمریکا در جهان اشاره کرد و این اقدامات را «جنایتی» دانست که مقام‌های آمریکایی حاضر به «عذرخواهی» از آن‌ها نیستند.
وی همچنین اسرائیل را «سگ هار» و «نجس» و «نامشروعی» خطاب کرد که ایران را «تهدیدی» برای جهان می‌داند٬ در حالی که «تهدید جهان آنهایی هستند که جز شر چیزی برای دنیا نداشته‌اند.»
خامنه‌ای پس از این حملات تند لفظی به اعضای بسیج توصیه کرد «اخلاق» را رعایت کنند٬ «صبور» باشند و با رفتار«خوب» خود چهره واقعی تربیت اسلامی را به نمایش بگذارند.
رهبر جمهوری اسلامی ۱۲ آبان نیز در سخنانی اسرائیل را رژیمی «نامشروع و حرام‌زاده» خوانده و گفته بود این رژیم با «توطئه» حفظ شده است.
این حملات و انتقاد‌ها علیه اسرائیل و آمریکا تنها ساعاتی پیش از آغاز دور تازه مذاکرات اتمی میان ایران و گروه پنج به علاوه یک در ژنو صورت گرفته است.
خامنه‌ای در این سخنان با حمایت از تیم مذاکره کننده هسته‌ای همچنین اعلام کرده که جمهوری اسلامی در این مذاکرات یک قدم از حق خود عقب‌نشینی نخواهد کرد.