-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ آذر ۳, یکشنبه

واکنش آتشفشانی اسرائیل به سخنان اخیر آیت الله خامنه ای

نجس کیست؟ و سگ هار کدام است؟
 
منشه امیر: او که این سخنان را گفت ایرانی نیست!

حتی اگر در ایران زاده شده باشد، بوئی از ایرانی زادگی در او وجود ندارد و سخنی از اندیشه های پاک و والای ایرانی نشنیده و نمی داند.
عرب زاده است: عاشق فرهنگ خشونت است. دهن دریدگی می کند و چون خود را در جایگاه ضعف می یابد، به فحاشی می پردازد و یک قوم و یک ملت و یک مملکت دیگر را به باد ناسزا می گیرد.
خشم می گیرد از این که دنیا – و حتی روسیه و چین – او را تنها گذاشته اند و همگان زبان اسرائیل را می فهمند و هشدار اسرائیل را درک می کنند و نسبت به امنیت اسرائیل خود را متعهد می دانند. حتی پرزیدنت پوتین نیز در دیدار با بنیامین نتانیاهو از حفظ امنیت اسرائیل سخن گفت.
او ایرانی نیست، زیرا از گفتار نیک و پندار نیک و کردار نیک به دور بوده و هست.
چه اندوهناک است که فردی که با ترفند به مقام رهبری رسیده، این چنین می کوشد نام ایران و شهرت ایرانیان و ارزش های اخلاقی آنان را که لکه دار سازد.
سگ هار چه کسی و یا چه حکومتی است؟
آیا اسرائیل هرگز علیه کشورهای دیگر قصد تعرض داشته است؟
زیاده خواهان عرب بودند که می خواستند اسرائیل را نابود کنند و اسرائیلیان چاره ای جز دفاع از خویش نداشتند.
در جنگ استقلال در 65 سال پیش اعراب علناً گفته بودند که قصد نابودی اسرائیل را دارند و برای رسیدن به این خیال خام، اسرائیل را که تنها ساعاتی از اعلام استقلال دوباره آن می گذشت هدف حمله خونین و بی رحمانه خود قرار دادند.
اسرائیل از خود دفاع کرد و پیروز شد.
در جنگ سینا در سال 1956 مصرِ عبدالناصر بود که کانال سوئز را بر روی اسرائیل بسته بود، بلکه می خواست تنگه تیران را هم ببندد تا محاصره دریایی اسرائیل از جنوب را کامل کند.
اسرائیل برای دفاع از حق خود، با همکاری فرانسه و بریتانیا ناچار به این جنگ شد.
جنگ شش روزه سال 1967  به آن علت روی داد که جمال عبدالناصر سربازان خود را در شبه جزیره سینا متمرکز ساخته و تهدید کرده بود که همین فردا در تل آویو ناهار صرف خواهد کرد – ولی شکست خورد و سرافکنده شد.
در جنگ "یوم کیپور" در سال 1972 مصر و سوریه بودند که اسرائیل را غافلگیر کردند و از شمال و جنوب قصد تصرف آن را داشتند – که سخت شکست خوردند.
همه عملیات نظامی اسرائیل در لبنان و غزه تنها در واکنش به عملیات تروریستی و به هدف پائین بخشیدن به آدمکشی بوده است.
بنا بر این، اسرائیل سگ نگهبان است که امنیت شهروندان خود را پاسداری می کند!
شما سگ هار هستید که رییس جمهورتان ادعا کرد که به زودی مدیریت دنیا را به دست خواهد گرفت.
روحانیون اعظمتان اعلام داشتند که انقلاب را صادر می کنند و به زودی همه سرزمین های دور و نزدیک را تحت انقیاد حکومت ایران در می آورند.
روح الله خمینی بود که گفت باید اسلام نسخه سفارشی او بر جهان مسلمان مسلط  شود و حاکمیت آن را به دست گیرد.
شما هستید که موشک های دو هزار کیلومتری و پنج هزار کیلومتری و ده هزار کیلومتری تولید کرده (و یا می خواهید تولید کنید) تا کشورهای نزدیک و دور را با بمب اتمی که هنوز ندارید مورد تهدید قرار دهید.  
شما هستید که سازمان های ترور را مورد حمایت قرار داده اید که مرگ و ویرانی بیافرینند و آدم بکشند و خون بریزند.
شما هستید که مزدوران خود را به سوریه می فرستید که زن و کودک و پیر و جوان و غیرنظامی و بی دفاع را به قتل برسانند.
سگ هار آن است که به مردم خود نیز رحم نمی کند. مخالفان را به زندان می اندازد، شکنجه می کند، به دار می آویزد و شنیع ترین رفتارها را با خانواده های آنان دارد.
مگر آنان مسلمان نیستند، انسان نیستند، در ایران زندگی نمی کنند؟
بیش از سه هزار ایرانی پاک و میهن دوست را در ظرف چند هفته تیرباران کردید.
سگ هار کیست؟ 
در اسرائیل هرگز هیچکس به خاطر دیدگاه هایش زندانی نشده و در طول تاریخ نوین این سرزمین تنها یک اعدام صورت گرفته و آن هم آدولف آیشمن بوده است.
زندانی سیاسی در اسرائیل وجود ندارد. ولی حتی زندانی تروریست هم، که اسرائیلی کشته، آدم کشته، جنایت کرده و خون ریخته، از همه حقوق انسانی برخوردار است.
وکیل مدافع دارد، در حمایت سازمان های بین المللی حقوق بشر قرار دارد، تلویزیون تماشا می کند، روزنامه می خواند، ورزش می کند، خوب غذا می خورد و درس می خواند و تحصیل می کند – آن تروریست زندانی عرب. 
شما ، نخست وزیر پیشین خود را که به خمینی و رژیم و حکومت بیشترین خدمت ها را کرده بود، همراه با همسرش یک هزار و بیشتر روز است که در حبس خانگی نگاه داشته اید که نه رادیو می شنوند و نه تلویزیون می بینند و نه روزنامه می خوانند و نه حق مرخصی دارند و نه حق ملاقات دارند.
تازه وقتی با گذشت ماه ها، اجازه می دهید که فرزندانشان با والدین دیدار کنند، با دختر آنان آن چنان رفتار زشت را می کنید.
سگ هار کیست؟
و بگوئید نجس کیست؟ 
 اگر شما می گوئید افرادی در جهان هستند که آنان را باید نجس دانست، پس شما نژاد پرست هستید -  از بدترین نوع نژاد پرستان!
آیا انسانی که به اراده پروردگار زاده شده، ممکن است نجس باشد؟ 
شما در قرون وسطی و در عصر حجر زندگی می کنید که دیگران را نجس می خوانید؟  
آیا پاک تر از یهودی، از نظر اخلاقی و معنوی، انسانی را در دنیا سراغ دارید؟ 
پنج هزار سال پیش حضرت موسی پیامبر یهود ده فرمان را به جهانیان هدیه کرد که در آن آمده است قتل مکن، دزدی مکن و شهادت دروغ مده!
بهمترین ارزش های اخلاقی را دین یهود به جهانیان ارائه داده است.
آیا در کتاب دیگری سراغ دارید که این چنین رهنمودهای اخلاقی و معنوی را به جهانیان عرضه کرده باشد؟ 
نگاه کنید که شما با ملت خویش چگونه رفتار می کنید! در یک چشم به هم زدن سه هزار میلیارد تومان اختلاس می کنید. فساد مالی چنان در شما رخنه کرده که هیچ پوست و گوشت سالمی در وجودتان باقی نگذاشته است.  
چه کسی ممکن است نجس باشد؟
شما مسلمان اهل تسنن را نیز به جرگه خود راه نمی دهید و از بشقاب او خوراک نمی خورید!
آیا شما لیاقت رهبری یک ملت را دارید؟ – با این دهن دریدگی ها و ناسزاگوئی ها – که شایسته رژیم خودتان است؟
در کدام مکتب درس خوانده اید؟ چگونه نام شما را توان انسان گذاشت؟
ادعا کرده اید که هدف جمهوری اسلامی ایران، برقراری عدالت و احسان و نیکی به همه ملت هاست.
ولی چگونه هم زمان شعار "مرگ بر اسرائیل" سر می دهید؟ 
می خواهید یک ملت را نابود کنید و این نیت پلید خویش را علناً و شعار گونه برزبان می آورید و تازه ادعا می کنید که هدفتان احسان به ملت ها می باشد؟ 
چرا دروغ می گوئید؟
شما آمده اید و یک لشگر زنان هرجائی برپا کرده و نام آن را "جهاد نکاح" گذاشته اید و زنان نگون بخت را علناً و رسماً تشویق می کنید که بروند و با سربازان ارتش سوریه هم خواب شوند و هوس آنان را فرو نشانند تا بهتر آدم بکشند، مسلمان بکشند، شهروند سوری بکشند!
این کار شما نجس نیست؟ 
او ادعا می کند که اهل منطق و استدلال است، ولی به جای آن فحاشی می کند، ناسزا می گوید و دشنام می دهد!
وزیر خارجه رژیمش که تحصیل کرده خارج است، و می داند که فحاشی موجب بدنامی خودشان می شود، با لبخند و مؤدبانه ادعا می کند که غنی سازی حق حکومت است و ایران می خواهد از همان حقی که دیگران از آن برخوردار هستند بهره گیرد.
ولی او نمی گوید که آن ها اورانیوم غنی شده را برای چه می خواهند و کوره آب سنگین اراک را به چه منظور برپا کرده اند و چرا به پنهانکاری ادامه می دهند و پرسش های نظامی- اتمی را بدون پاسخ گذاشته اند و چراهای دیگر!  
ایران هیچ حقی را کمتر از دیگران ندارد. ولی این رژیم است که تقیه می کند و در پوشش "حق ایران" می خواهد بمب اتمی بسازد و اسرائیل و دنیا را به نابودی تهدید کند.  
چرا اسرائیل حق نداشته باشد از خود و مردم خویش دفاع کند؟ 
آیا تصور کرده بودید که اسرائیل ساکت و بی کار خواهد نشست و نظاره گر نزدیک شدن شما به برنامه های اتمی و نیت های جهنمی خواهد شد؟ ببینید دنیا چگونه از اسرائیل و خواست های امنیتی آن حمایت می کند؟
و شما تنها مانده اید. و شما منزوی گردیده اید!
او به فحاشی و دهن ناپاکی روی آورده – زیرا خشمگین است. خشمگین است از این که می بیند دارد بازی را می بازد. خشمگین است از این که دنیا می گوید نباید در راه اتمی شدن و به خطر انداختن امنیت جهان گام برداشت. دنیا می گوید که باید به امنیت اسرائیل توجه داشت.
او فحاشی می کند – زیرا دنیا از نیات ها ددمنشانه سیاست فریبکارانه آنان آگاه است.
کشورهای عرب همسایه به خروش درآمده و به وحشت افتاده اند – زیرا می دانند که اگر آن حکومت بمب را داشته باشد، دیگر کسی در منطقه جرأت نخواهد کرد شب آرام سر بر بستر خواب نهد.
او با دشنام گویی اش، به اسرائیل نیست که توهین کرده، بلکه به بشریت ناسزا گفته و به فرهنگ ایران زمین خیانت کرده و بر ارزش های اخلاقی این ملت پاک مهر بطلان زده است!
دنیا و ایرانیان، باید از این سکوت دست بردارند و با قاطعیت این چنین موجوداتی را که به بشر و بشریت و صلح و امنیت و آرامش و دوستی یورش می برند، نکوهش کند تا زبان در کام برند و از این پس مهر خاموشی بر لب زنند.
سکوت دنیا موجب گستاخی بیشتر این یاوه گویان خواهد شد!