-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ آذر ۲۴, یکشنبه

چک 10 میلیون تومانی قیمت پیش خطبه نماز تهران

بزن وبخور اهالی ولایت فقیه از جیب مردم ایران- بازارگرم مداخان وخطیبان

مردم متعجب اند که چرا پیش خطبه های نمازجمعه تهران، به تریبون چهره های معروف حامی احمدی نژاد و بازندگان انتخابات 92 مانند حمید روحانی، صدرالدین شریعتی، کامران دانشجو و ... تبدیل شده است.
رئیس ستاد نماز جمعه تهران حجت الاسلامی است بنام «یدالله شیرمردی» که در جریان افشای لیست مواجب بگیران و هدیه بگیران از قاضی سعید مرتضوی دادستان سابق تهران و رئیس تامین اجتماعی دولت احمدی نژاد، اسم ایشان هم در آمده است. مطابق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، یک هفته قبل از انتخابات ریاست جمهوری اخیر، ایشان یک فقره چک 10 میلیون تومان با امضای مرتضوی گرفته است.
می گویند و البته در خاطرات این و آن هم مندرج است که "هرمز قریب" رئیس کل تشریفات دربار شاهنشاهی، برای دادن وقت ملاقات با شاه، از متقاضیان پول می گرفته است و هر اندازه وقت ملاقات طولانی تر، قیمت ملاقات گران تر. حالا، جدا از ملاقات هائی که برای رهبر ترتیب داده می شود و ردیف های جلوی عده ای که برایش به صف می کنند تا برایشان سخنرانی کند، مجانی در اختیار کسی گذاشته نمی شود، سخنرانی پیش از خطبه های نماز تهران هم قیمتی شده است.