-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ آذر ۲۶, سه‌شنبه

کفر اگر از کعبه نخیزد؛ از «طائف» خیزد...

آنانی که به نام اهانت به قرآن درافغانستان یا امریکا، این سو وآنسو چرانده شده و دهان شان درخیابان ها کف می کرد، حالا باید از سوراخ ها خارج شده  و مقابل سفارت عربستان «مجرایی» بدهند!


پلیس عربستان توانست صدها جلد قرآن کریم را از فاضلاب‌های طائف خارج کند.
به گزارش ایسنا،‌ شفقنا بر اساس گزارش الاوسط نیوز نوشت: رسانه‌های گروهی سعودی و پایگاه‌های ارتباط جمعی نوشتند که دانش آموزی به نام «عبدالعزیز بن حسین الاهدل»، که در مقطع متوسطه تحصیل می‌کند، در مسیر بازگشت از مدرسه متوجه وجود نسخه‌های زیادی از قرآن کریم شد که در فاضلاب مسجد انداخته شده‌اند و این نشان می‌داد که مسؤولین مسجد آنها را در فاضلاب انداخته‌اند.
بعد از حاضر شدن مسوولین امنیتی و فراخواندن شرکت ویژه تخلیه چاه فاضلاب‌ها روشن شد که 500 جلد قرآن کریم در درون فاضلاب مسجد انداخته شده و برگه‌های برخی از آنها در آب پراکنده شده بود، بسیاری از جلدهای قرآن کریم موقوفه بودند.
با باز کردن سایر مجاری شبکه فاضلاب متصل به مسجد تعداد دیگری از جلدهای کوچک و بزرگ قرآن کریم یافت شد.
وجود این تعداد از قرآن کریم در شبکه فاضلاب‌ها در کشوری که محل ظهور اسلام محسوب می‌شود؛ امری باورنکردنی است، همان طور که دانش آموز با نگاه کردن به جلدهای قرآن کریم نتوانست آنچه را که می‌بیند، باور کند.