-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ آذر ۲۷, چهارشنبه

نویسنده معروف در تهران بازداشت شد.

مأموران به خانه رامین ابدالیان ایرانشاهی یورش بردند.دیروز دوشنبه ٢٥ آذر ۱۳۹۲ - رامین ابدالیان ایرانشاهی نویسنده و محقق توسط ماموران لباس شخصی وزارت اطلاعات بازداشت شد.
بنابه گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی ، دیروز دوشنبه ٢٥ آذر ۱۳۹۲ - رامین ابدالیان ایرانشاهی نویسنده و محققی که بیشتر کارهایش در عرصه دفاع مقدس بوده توسط ماموران لباس شخصی وزارت اطلاعات در منزل شخصی خود بازداشت.
بنابه این گزارش ماموران لباس شخصی بدونه مجوز به منزل این نویسنده ایرانی یورش برده و بعد از جستجوی کامل منزل اقدام به بازداشت وی و برخی از وسایل شخصی نامبرده را با خود برده اند.
گفتنی است که رامین ابدالیان ایرانشاهی نویسنده رمان " آسمان آنجا آبی نیست" و چند رمان دیگر است که به نظر می رسد بازداشت او به علت نگارش کتابی با نام "پشت هیچستان زندگی" بوده است که بعضی مسایل هشت سال جنگ را بی پرده عنوان نموده است.
شایان ذکر است که هنوز از وضعیت ایشان اطلاعی در دست نیست اما آنچه مسلم است اینکه سانسور قلم نویسندگان حتی سر از نویسندگان ارزشی دفاع مقدس نیز درآورد و آنها نیز از این موهبت بی نصیب نماندند.