-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ بهمن ۴, جمعه

اشاره ی رئیس جمهور به حملات مرموز

اشاره ی تلویحی به شبح امریکایی
اعلامیه مطبوعاتی ریاست جمهوری
۳ دلو ۱۳۹۲
رئیس جمهور کشتار نوجوانان ورزشکار در ولایت لغمان را شدیداً محکوم کرد
ارگ، کابل: حامد کرزی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان حمله تروریستی در ولسوالی الینگار ولایت لغمان را که در اثر آن شماری ا ز نوجوانان ورزشکار به شهادت رسیدند، به شدیدترین الفاظ محکوم کرد.
قرار معلومات والی لغمان، تروریستان سوار بر موتر سایکل بالای شماری از نوجوانان در منطقه صخره روی ولسوالی الینگار ولایت لغمان شلیک نمودند که در نتیجه آن  ۵ نوجوان که در حال بازی های ورزشی بودند، به شهادت رسیدند.
حامد کرزی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان ضمن محکوم نمودن شدید این حملهء تروریستی با اشاره به حمله مشابه راکتی تروریستان به تاریخ ۲۸ جدی بالای بازیکنان فوتبال در ولسوالی میوند ولایت کندهار، گفت که در این اواخر حملات مرموز تروریستی از سوی دشمنان صلح و آرامش افغانستان بالای مردمان بی گناه ملکی صورت می گیرد.
رئیس جمهور گفت این گونه حملات مرموز و فشار های ناشی از آن نمی تواند افغانها را از راه که برای پیشرفت، ترقی و منفعت کشور شان انتخاب کرده اند، باز دارند.