-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ دی ۱۹, پنجشنبه

هشدار از تهاجم مجدد برکمپ مجاهدین خلق

فرمانده سپاه قدس ایران سرگرم برنامه ریزی برای قتل عام است.

به دنبال تهاجم سنگين موشكي نيروهاي عراقي به كمپ ليبرتي در روز 5دي(26 دسامبر)كه 4 شهيد و بيش از 70مجروح و مصدوم برجاي گذاشت، مانيتورهاي ملل متحد كه طبق يادداشت تفاهم بايد در 24ساعت شبانه روز و 7روز هفته در كمپ حضور داشته باشند،از حضور در كمپ خودداري مي كنند. تيم مانيتورينگ يونامي و تيم كميسارياي عالي ملل متحد تنها اجازه يافتند در روز 6 دي هر يك صرفأ به مدت نيم ساعت به داخل كمپ آمده و سپس آن را عجولانه ترك كنند. غيبت ناظران در ليبرتي درشرايطي است كه مقاومت ايران در روز 7دي با صدور اطلاعيه يي درخواست قاسم سليماني را از مالكي براي حمله به ليبرتي در لباس «داعش» فاش كرد.از سوي ديگر، مالكي دستور داده است يك نيرو از «سوات»همراه با نيروهايي ازلشگر كثيف (طلايي) كه افسران و فرماندهان آن از عناصر «بدر»، «عصائب الحق» و «گردانهاي حزب الله عراق» و همگي تحت امر نيروي تروريستي قدس هستند، در حوالي ليبرتي مستقر و در صورت بحراني شدن وضعيت در عراق عليه مجاهدين وارد عمل شوند.
اين درحالي است كه نيروي حفاظت رسمي ليبرتي نيروي پليس اتحاديه است وحضور نيروهاي سوات حاكي از توطئه مشخصي براي قتل وكشتار مجاهدين است.همچنين بنابر اطلاعات مشخص، نيروي تروريستي قدس بار ديگر در هماهنگي با حكومت عراق در صدد تجديد حملات موشكي به ليبرتي با موشكهاي بيشتر و قدرتمندتر است. در حمله 5دي از موشكهاي 240ميليمتري استفاده شده بود كه قدرت انفجار و تخريب آنها 20برابر بيش از موشكهاي 107ميليمتري است كه در سه حمله پيش از آن به كار گرفته شده بود. هماهنگي براي انتقال موشكهاي جديد و سكوهاي پرتاب آن به موضع شليك توسط ارگان مشاور امنيت ملي مالكي، كه مسئوليت كميته سركوب ساكنان اشرف و ليبرتي رابرعهده دارد، انجام مي شود. طبق رهنمودهاي قاسم سليماني، سركرده نيروي تروريستي قدس، براي موجه جلوه دادن حمله به مجاهدين، آنها بايستي در تبليغات دولتي عراق، به ارتباط با تروريسم و القاعده و داعش متهم شوند! مقاومت ايران بار ديگر مسئوليت آمريكا و سازمان ملل متحد در حفاظت از ساكنان ليبرتي را در شرايط بحراني كنوني خاطرنشان مي كند و از سازمان ملل مي‌خواهد ناظران سازمان ملل متحد همراه با يك تيم كلاه آبي به طور شبانه روزي در داخل ليبرتي مستقر شوند. 

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران

18دي1392 (8 ژانويه 2014 )تشديد محاصره پزشكي در ليبرتي و ممانعت از همراهي مترجمان و پرستاران با بيماران

احمد خضير، سرگرد جنايتكار استخبارات، از مأموران نخست وزيري در ليبرتي، روز گذشته (5 ژانويه 2013 ) از همراهي چهار تن از مترجمان و پرستاران با بيماران ممانعت و از تردد آنها به بيمارستان بغداد جلوگيري كرد. اين افراد قرار بود براي ترجمه و كمك به بيماران مبتلا به سرطان به بيمارستان و به قرارهاي پزشكي كه از مدتي پيش مشخص شده بود،  بروند. به اين ترتيب يكبار ديگر قرارهاي تخصصي پزشكي بيماران صعب العلاج كه پس از مدتها معطلي گرفته شده بود، سوخت و معالجه اين بيماران باز هم به تأخير افتاد.احمد خضير و ديگر مأموران نخست وزيري عراق روزانه و بدون هيچ دليلي در آخرين دقايق و در حاليكه ساكنان همه اقدامهاي ضروري و مقدماتي را براي انتقال بيماران به بيمارستان به عمل آورده اند،  از تردد همه يا بخشي از بيماران و مترجمان جلوگيري مي‌كنند. 

احمد خضير جنايتكاري است كه در قتل عام، اعدام جمعي و آدم ربايي 10شهريور (اول سپتامبر 2013) در اشرف و همچنين در قتل عام 19فروردين1390 (8 آوريل 2011) شركت مستقيم داشته است، نقش اصلي در اعمال محاصره ضد انساني پزشكي عليه مجاهدان را نيز بر عهده دارد.  جلوگيري از دسترسي آزادانه به خدمات درماني و تأخير در معالجه بيماران تا كنون منجر به زجركش شدن 16تن از ساكنان اشرف و ليبرتي شده است . 

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران

16 دي ماه 92 ( 6 ژانويه 2014 )