-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ اسفند ۲, جمعه

القاعده ی شیعه مذهب : صادق هدایت آدم کثیفی بود

توافق هسته ای با امریکا شکست خورده و باید نگاه ما به درون باشد!

حسین شریعتمداری نماینده خاص خامنه ای روزنامه کیهان در جمع مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور با انتقاد از برخی رسانه ها که اشعار شاملو یا نوشته های صادق هدایت را برجسته می کنند، گفت: شاملو جاسوس نازی‌ها بود و صادق هدایت آدم کثیفی بود.

به گزارش فارس، حسین شریعتمداری خاطرنشان کرد: "بعضی از نشریات از شاملو می‌نویسند یا از صادق هدایتی که آدم کثیفی بود و هدفشان این است که بگویند فضا عوض شده و بگویند که دیگران دچار انفعال شده‌اند که در رابطه با این موضوع باید پرچم‌های خود را بالا بیاوریم و واقعیت‌ها را برای مردم و افکار عمومی بگوییم."
مدیرمسئول روزنامه کیهان افزود: کارگزاران و اصلاحاتی‌ها می‌دانند که اساس نظام به گونه‌ای است که نظام سرمایه‌داری را نمی‌پذیرد و این دو جریان می‌داند که جایگاهی در چارچوب نظام ندارد و دیدگاه‌هایشان با ساختار نظام و با نگاه مردم به این ساختار انطباق و همخوانی ندارد. به همین خاطر زمان را کوتاه می‌بینند. و البته این دو جریان ضربه خوردن هاشمی نیز برایشان مهم نیست.
وی در باره سرانجام توافق ژنو گفت: "ما در توافقنامه هسته‌ای‌مان چیزی به دست نیاوردیم و مشاهده می‌کنیم که آمریکا نیز بسیار نگران نقض توافقنامه از طرف ایران است. تا جایی که گزینه نظامی را روی میز می‌گذارد".
شریعتمداری افزود:" البته دستاورد ارزشمند این توافقنامه این است که دیرباوران و نسل‌های تازه ما متوجه شدند که آمریکایی‌ها قابل اعتماد نیستند و ما باید نگاه‌مان به درون باشد".

مدیرمسئول روزنامه کیهان در ادامه پیرامون روند مذاکرات هسته‌ای ایران گفت:" حرف ما این بود که دشمن با ما طبق چارچوب NPT تعامل نمی‌کند و مسئله هسته‌ای بهانه است. آنان در اجلاس پاریس به ما گفتند که شما تضمین عینی دهید که به دنبال بمب اتم نیستیم ما نیز تضمین قطعی و محکمی می‌دهیم که پرونده هسته‌ای شما به حالت عادی دربیاید".