-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ بهمن ۲۹, سه‌شنبه

درگیری خونین بر سر زمین

رسانه ها خاموش اند. پلیس ونیروهای امنیتی هم پلک روی پلک گذاشته اند.


شاهدان عینی از حادثه ی دیروز درکوتل خیرخانه میگویند سه نفر کشته شده در درگیری دیروز بین افراد مسلح، از نفرات مارشال فهیم و استاد سیاف بوده اند. گزارش می افزاید که درگیری اساساً برسر زمین رخ داده و این حادثه را سبب شده است. روز گذشته خبرگزاری بخدی از کشته شدن سه نفربه خاطر نصب پلاکارت های تبلیغاتی استاد سیاف در اماکن شخصی ساکنان کوتل خیرخانه خبر داده بود اما اکنون شاهدان عینی ادعا می کنند که علت زدوخورد وتلفات سه نفر منازعه برسر زمین بین نفرات مارشال فهیم بوده است.
اما رسانه ها از دنبال کردن این موضوع به دلایلی نا معلوم تحاشی جسته اند.
اشاره: سرانجام همان عاقبتی پیش آمد که سال ها پیش قابل پیش بینی بود. جمیعت اسلامی درمیدان آزمون جدید به سوی گودال انزوا و بلاتکلیفی روان است و پدرام باید راهی میان بُر برای خودش بزند. آنانی که درسال های سرخوشی از قدرت و ثروت، چشم به هشدارهای تاریخی فروبسته بودند، اکنون زنده زنده به تحلیل میروند. درک ضعیف ونازا از عامل بین المللی درقضایای افغانستان، همیشه پادشاهان ورهبران را به قعر هلاکت برده است.