-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ اسفند ۶, سه‌شنبه

گزارش دریافتی از "کیف"

فاشیست های اوکرائین درتدارک کشتار یهودی ها و روس ها! 


سلام دوستان پیک نت. اوضاع در اوكراين بسیار آشفته و حساس شده است. يانوكويچ که سعی می کرد دل اتحادیه اروپا را همزمان با دل روسیه بدست آورد نتوانست از اوکرائین به روسیه برود. در فرودگاه با مانع روبرو شد و درگیری ها تا سطح تيراندازي بسوي او هم پيش رفت. ظاهرا الان مخفي شده است. حزب او هم فرار او را محكوم كرد و با خانواده هاي كشته شدگان ابراز همدردی کرد.. ارتش هم با صدور بيانيه اي كاملا خودش را از تغييرات سياسي دور نگه داشته است. کاری شبیه ارتش شاهنشاهی پس از خروج شاه از ایران. نقش مخرب آلمان و غرب انکار ناپذیر است. گروه هاي فاشيستي در اوكراين پر و بال بسیار گرفته اند. احتمال خطر جنگ داخلي و همچنين هجوم مردم به فروشگاه ها براي ذخيره آذوقه بسیار زیاد است. يك گروه فاشيستي در كيف ديروز رسما اعلام كرد كه قصد كشتن همه يهودي ها و روس ها را دارد و خودشان مي خواهند امنيت اوكراين را تأمين كنند و اگر حركتي از طرف پليس صورت بگيرد به مراكز نظامي هم حمله خواهند كرد و تانكها را عليه پليس و ارتش استفاده خواهند كرد.
در اولین فرصت نکات دیگری را از اوضاع برایتان خواهم نوشت.
غرب می خواهد همه شرق حتی روسیه را که خود امروز نظامی سرمایه داری است را هم در سیطره "مطلق" خود داشته باشد. غرب در تغییر وضعیت اوکرایین تا اینجا، یعنی برکناری رئیس جمهور قانونی اوکرائین پیروز شده ولو با حمایت از نونازی ها که حضور پر رنگ در مسایل جاری در اوکرائین دارند. بنظر من غرب به این هم راصی نیست و در حال تجزیه اوکرایین به سبک یوگسلاوی است. سلطنت خواهان ایرانی که هنوز در 40 تا 50 سال پیش زندگی می کنند و هر گردی را فکر می کنند گردوست و تحت تاثیر رسانه های غربی نظر میدهند. تاسف آور اینست که چپ های ایرانی هم گیج و منفعل اند و حرف و نظری ندارند.