-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ اسفند ۴, یکشنبه

مخرب افغانستان به یاد قرآن افتاد

جنرال حمید گل،  شکست نظام سازی درافغانستان را جشن می گیرد.


ژنرال «حمید گل» رئیس سابق سازمان اطلاعات ارتش پاکستان(آی.اس.آی) در کنفرانس «نظریه پاکستان» که با هدف احیای علل تشکیل کشور اسلامی در شهر «لاهور» مرکز ایالت «پنجاب» برگزار شده بود گفت که آمریکا و متحدانش پس از از شکست در افغانستان بدنبال نابودی پاکستان هستند.
وی افزود: طالبان را آمریکا بوجود آورده است این در حالی است که عناصر خارجی قصد بدنام کردن اسلام را دارند. گل خاطر نشان کرد: روسیه در افغانستان شکست خورد و آمریکا نیز محکوم به شکست است اما حاضر نیست براحتی از منافع خود در منطقه دستبکشد.
رئیس سابق سازمان اطلاعات ارتش پاکستان اظهار داشت که همیشه گفته‌ام حادثه 11 سپتامبر بهانه‌ای برای حمله به افغانستان بود اما هدف اصلی آمریکا نابود کردن پاکستان است.
وی تاکید کرد که دموکراسی غربی سودی برای مسلمانان ندارد و برای پیروان اسلام بهترین شیوه عمل به قوانین قرآن است.
حمید گل ادامه داد: باوجودی که افغانستان از سال 2001 میلادی مورد حمله امریکا قرار گرفت اما حملات انتحاری در پاکستان نیز از سال 2006 درست پس از آغاز حمله پهپادهای آمریکایی به مناطق قبایلی آغاز شد.
رئیس سابق سازمان آی.اس.آی تصریح کرد: در اولین حمله پهپادهای آمریکایی 86 نفر از مردم بی‌گناه پاکستان کشته شدند و تاکنون مردم روی آرامش را ندیده‌اند بنابراین هرجا تلاشی برای صلح صورت می‌گرفت با دخالت‌های آمریکا به چالش کشیده می‌شد.