-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ اسفند ۳, شنبه

جانباز دفاع مقدس مستحق زندان شد.

استالین های مذهبی رکورد می زنند.

خبرگزاری هرانا – حسین فرزین معاون سابق شهردار مشهد و کارگردان تلویزیون جهت اجرای حکم ۱۵ زندان، به زندان وکیل آباد مشهد منتقل شد.
بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، حسین فرزین از سرداران سابق سپاه، معاون سابق شهردار مشهد و کارگردان تلویزیون پس از احضار به دادگاه انقلاب بازداشت و به زندان وکیل آباد مشهد منتقل شد.
گفتنی است، حسین فرزین، از سرداران سابق سپاه، معاون سابق شهردار مشهد و کارگردان تلویزیون، بیستم مهرماه سال ۱۳۸۹با یورش نیروهای اطلاعات سپاه مشهد به منزلش دستگیر شده و بعد از ۳ ماه با قرار وثیقه‌ای ٣٠۰ میلیون تومانی، موقتا از زندان آزاد شده بود.
این سردار بازنشسته سپاه پاسداران و مسئول سابق تبلیغات قرارگاه خاتم الانبیا، در دوران جنگ ٨ ساله، از سرداران آن قرارگاه بوده و جانباز شیمیایی نیز می‌باشد، که از عوارض تنفسی ناشی از آن رنج می‌برد.