-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۲ اسفند ۴, یکشنبه

اعتراف بي سابقه سركرده سپاه پاسداران به وضعيت درهم شكسته و بحراني نظام ولايت فقيه

دبیرخانه ی شورای ملی مقاومت ایران پاسدار سرلشكر جعفري سركرده كل سپاه پاسداران در روز چهارشنبه 30بهمن كه در جمع بسيجيان سخنراني ميكرد در يك اعتراف بيسابقه بر بي اعتباري خامنه اي در درون رژيم آخوندي و مقامات و كارگزارانش و نفرت عمومي از سپاه پاسداران تأكيد كرد و گفت: «امروز در همه کشور، از سخنانی که رهبری می‌فرمایند، عقب هستیم  ....کشور ما بحرانی است و با بحران روبروییم … تحول باید در همه دستگاهای کشور اتفاق بیفتد … سیستم‌ اداری حاکم بر کشور، برخی نهادهای انقلابی را استحاله کرده و از بین برده و به سپاه هم هجمه می‌آورند اما سپاه در برابر این هجمه‌ها مقاومت می‌کند».
وي در مورد طلسم شكستگي خامنه اي و بي اعتباري او در بين فرماندهان سپاه و بريدگي آنها گفت: «مبنای انقلابی بودن، گوش دادن به حرفهای ولی فقیه است، اما  مشکل ما با خیلی از انقلابی‌های قبلی همین است که انقلابی نماندند».
فرمانده جنايتكار سپاه پاسداران در بخش ديگري از سخنان خودبه انزجار مردم ايران از نظام ولايت فقيه اعتراف كرد و گفت: «وضعیت انقلاب اسلامی در خارج بهتر از داخل بوده» است ..دعوای خیابانی سال ٨٨ بر سر موضوع انقلاب اسلامی بود...
پاسدار جعفري كه با بسيجيان رژيم در دانشگاههاي كشور صحبت مي‌كرد، جاي ترديدي باقي نگذاشت كه بحرانهاي عميق اقتصادي باعث شركت رژيم در مذاكرات اتمي شده و مترصد فرصتهايي است كه بتواند آن را كنار بگذارد. وي گفت : «دولت با نرمش قهرمانانه و با حفظ اصول وارد مذاکره شده تا یا فشار تحریمها کم شود و یا مسئولین کشور از خارج ناامید شوند و بر توان داخلی تمرکز کنند، که هرنتیجه يی بدهد، مثبت است. البته مشروط بر اینکه کسی از خطوط قرمز عبور نکند که البته آقا هم اجازه نمی‌دهند.... به دلیل مقطع حساسی که باید مذاکرات به جلو برود تا بهانه دست کسی ندهیم فعلاً باید سکوت کنیم و بغض در گلو نگه داریم چون کار بسیار حساسی است و هدف اصلی هم برداشتن فشار اقتصادی بر مردم است که بسیار مهم است، لذا باید با ملاحظه عبور کرد».

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران
اول اسفند 1392 (20فوريه2014)