-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۳ اردیبهشت ۹, سه‌شنبه

حمله ی موشکی ایران بر خاک پاکستان

ادعا شده که محل اختفای جیش‌العدل آماج قرار گرفته است.همشهری آنلاین: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از حمله به گروهک تروریستی جیش‌العدل خبر داد و گفت: طی این حمله جمعی از اعضای گروهک جیش العدل نابود شدند.
محمد کوثری (پاسدار) عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس درخصوص نحوه انتقام‌گیری از این گروهک تروریستی گفت: نیروهای امنیتی بعد از شناسایی و برخورد با عاملان ترور 14مرزبان وارد عمل شدند و بعد از کشف مکان این گروهک در عمق 80کیلومتری خاک پاکستان، با شلیک موشک به محل اختفای آنها همه را به هلاکت رساندند.
او در ادامه با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران با کسی رودربایستی ندارد افزود: تروریست‌هایی که 5مرزبان را گروگان گرفتند هم کاملا در تیررس ما بودند اما چون سربازان ایرانی در بین آنها حضور داشتند نمی‌توانستیم عملیات کنیم.
پیش از این علی شمخانی دبیر شورای‌عالی امنیت ملی نیز با بیان اینکه نیروهای امنیتی ما در حال برنامه‌ریزی برای سامان دادن مرزهای شرقی و جلوگیری از تکرار حوادث تروریستی هستند گفته بود به‌زودی گروهک‌های تروریستی همچون جیش‌العدل را به خاک سیاه خواهیم نشاند.