-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۳ خرداد ۳, شنبه

کارشکنی درکار تأمینات اقامت گاه مجاهدین خلق

نيروهاي عراقي به تحریک جاسوسان ایران از ورود لوازم يدكي خودروها و موكت و كيسه شن جلوگيري مي كنند.

نيروهاي عراقي وابسته به نخست وزيري در يك اقدام ضد انساني، به رغم شروع فصل گرما در بغداد دو هفته است از ورود تعداد محدودي پنكه و كولر آبي كه ساكنان با هزينه خودشان خريداري كرده اند،  جلوگيري مي كنند و به طور رسمي مي گويند ورود پنكه و كولر به كمپ ممنوع است. اين در حالي است كه نيروهاي عراقي اجازه انتقال كولرهاي ساكنان از اشرف به ليبرتي را نيز نمي دهند.
جلوگيري از ورود وسايل خنك كننده در شرايط جوي عراق كه گاه درجه حرارت به 60 درجه سانتيگراد مي رسد، آنهم براي كساني كه در بنگالهاي فلزي زندگي مي كنند، چيزي جز يك شكنجه رواني عليه  ساكنان نيست.  اقدام مجرمانه يي كه قابل تعقيب است.علاوه بر اين دولت عراق از وارد كردن مقداري موكت براي مفروش كردن بنگالها و همچنين وارد كردن قطعات يدكي براي تعداد محدودي خودرو كه ساكنان با خودشان از اشرف به ليبرتي آورده اند جلوگيري مي كند. در جريان تخليه اشرف دولت عراق از انتقال بيش از 95 درصد از خودروهاي ساكنان به ليبرتي جلوگيري كرد و اكنون با جلوگيري از ورود قطعات يدكي مي خواهد همان تعداد محدودي هم كه به ليبرتي منتقل شده است از دور خارج كند.
در يك اقدام جنايتكارانه ديگر نيروهاي عراقي به رغم توافق قبلي از ورود 50 هزار كيسه شن كه ساكنان براي پايين آوردن تلفات ناشي از حملات موشكي و تكميل سنگر ها خريداري كرده اند،  جلوگيري مي كند.  
دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران
2 خرداد1393(23 مي 2014)