-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۳ اردیبهشت ۳۱, چهارشنبه

تجاوز به زن و دختر بی ‌حجاب، حق مسلم ماست.

یکی دیگر از کمالات جمهوری اسلامی.فردی که خبرگزاری حکومتی تسنیم از وی به عنوان فعال فرهنگی نام برده در مورد زنان بی حجاب می گوید: اگر مردی با عریانی‌های زنی بی حجاب تحریک شود دلیلی ندارد برای رفع میل جنسی خویش از وی اجازه بگیرد.
به گزارش « محبت نیوز»، این پاسدار تجاوزگر که "هادی شریفی" معرفی شده با اشاره به انتشار عکسهای زنان و دختران بی حجاب در فیس بوک گفته است: اگر زن از لحاظ خلقت و فطرت علاقمند به نمایش زیبایی‌های خود است و حق دارد هر آن‌گونه که بخواهد در جامعه ظاهر شود و زیبایی‌های خود را برای مردان آشکار کند، باید طبق منطق سست غربی متقابلن حق لذت بردن، مرد را هم در نظر بگیریم.
وی در ادامه این استدلال خود افزوده است، زیرا از لحاظ فطری و خلقت مرد به سوی زیبایی‌های زن میل پیدا می‌کند و علاقمند به ایجاد رابطه جنسی است. پس حق دارد از چیزی که از آن خوشش می‌آید بهره ببرد. بنابراین چیزی به نام تجاوز معنا پیدا نمی‌کند. چون زن که از مرد اجازه‌ای برای نمایش زیبایی‌های خود نگرفته و اگر مرد با عریانی‌های وی تحریک شود دلیلی ندارد برای رفع میل جنسی خویش از زن اجازه بگیرد».