-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۳ مرداد ۳۱, جمعه

بازتاب کابوس ایران در چهره ی جنرال سیسی

اجازه ی جنرال سیسی به  سپاه پاسداران ایران، برای  انتقال محمموله های کمکی به غزه / آیا پوتین درپس ماجرا قرار دارد؟


یک منبع آگاه در وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران روز جمعه اعلام کرد: دولت مصر با ارسال کمک های دارویی و غذایی جمهوری اسلامی ایران به قاهره به منظور انتقال به غزه موافقت کرد.
به گزارش ایرنا، بر این اساس، به زودی اولین محموله این کمک ها به میزان یکصد تن توسط هلال احمر کشورمان از طریق هوایی به مقصد قاهره ارسال خواهد شد.
حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزیر امور خارجه اوایل مرداد ماه از ارسال اولین محموله کمکهای هلال احمر ایران جهت انتقال به غزه خبر داده بود.
اولین محموله کمکهای هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به قاهره در پی دستور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری مبنی بر ارسال کمک های غذایی و دارویی به مردم غزه که در محاصره و تحت حملات پیاپی بی رحمانه و وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار دارند، ارسال و در انتظار اجازه انتقال به غزه از طریق معبر رفح در مرز مصر و باریکه غزه بود.