-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۳ شهریور ۴, سه‌شنبه

پاپ در لیست ترور داعش قرار گرفت.


صاحبان «داعش» برای پاپ و دستگاه مسیحیت جهانی هم چهارچوبی در نظر دارند!سازمان‌های اطلاعاتی ایتالیا می‌گویند گروه داعش، پاپ را به اتهام "اشاعه حقایق دروغین" در جهان تهدید به مرگ کرده است.
به گزارش سایت عصر ایران به نقل از روزنامه "ال تمپو" ایتالیا نوشت: پاپ غالبا هفته‌ای یکبار در میدان سن پترز واتیکان سخنرانی عمومی دارد و برخی اوقات پیش یا پس از سخنرانی به جمع حامیانش که در میدان برای گوش دادن به سخنان او تجمع کرده‌اند، می‌رود.
این روزنامه ایتالیایی به نقل از سرویس امنیتی ایتالیا از قرار داشتن پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک‌های جهان در لیست ترورهای داعش خبر داد.
سازمان‌های امنیتی ایتالیا به پاپ درباره سوء قصد احتمالی به جانش هشدار داده‌اند.
این روزنامه ایتالیایی در گزارش خود می‌نویسد که سازمان‌های اطلاعاتی کشورهای مختلف در هفته‌های گذشته به نهادهای امنیتی ایتالیا درباره طرح ترور احتمالی پاپ از سوی داعش هشدار داده‌اند و حتی برخی سازمان‌های اطلاعاتی کشورهای غربی به منظور افزایش ترتیبات امنیتی پاپ مأمورانی به واتیکان فرستاده‌اند.

طبق گزارش ال تمپو، در هفته‌های گذشته 50 شهروند ایتالیایی برای جنگ در عراق و سوریه به داعش پیوسته‌اند.