-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۳ شهریور ۶, پنجشنبه

استاندار: شغل‌ افغانی ها را به ایرانی ها برمی‌گردانیم.

استاندارکرمان آب به هاون میکوبد. کاری که افغان ها انجام می دهند، «فرصت شغلی» نیست؛ نوعی جان کندن است!


به گزارش ایستا، استاندار کرمان گفت: دولت مسوول ایجاد شغل نیست و با فضای به وجود آمده و تاکید بر اقتصاد مقاومتی و مشارکت مردمی استان کرمان، طلایه دار این حرکت است و مردم کرمان باید مطالبه‌گر بوده و خواسته خود از مسوولان را بگویند.
به گزارش ایسنا، "علیرضا رزم حسینی" در جمع خبرنگاران اظهار کرد: 
 استان کرمان فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاران فراهم کرده و فرهنگ اقتصادی توسط روحانیت باز می‌شود و روحانیت در این زمینه در استان پیشتاز شدند.
رزم حسینی با اشاره به سفر وزیر کشور به استان کرمان و برنامه‌های این سفر تصریح کرد: یکی از موضوعات اصلی شورای تامین بحث افاغنه است و در هفته‌های اخیر نمایندگان و ائمه جمعه استان برای تعیین تکلیف این وضعیت تاکید داشته‌اند و جمع بندی را به استحضار وزیر می‌رسانیم و دنبال هستیم فرصت‌های شغلی که افاغنه از ما گرفته‌اند به مردم و جوانان ایرانی برگردانیم.
استاندار کرمان با اشاره به بحران آب در استان گفت: باید در کوتاه مدت به سمت صرفه جویی برویم. در کشاورزی بی‌رویه و بدون برنامه 95 درصد آب مصرف می‌شود و می‌خواهیم با کمک کشاورزان از این میزان آب مصرفی کشاورزی، طی 5 سال 2.5 میلیارد مترمکعب صرفه‌جویی کنیم.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم همان طور که مردم کرمان در دوران دفاع مقدس مشارکت داشتند، در دوران سازندگی و آبادانی استان نیز حضور فعال داشته و استانی نمونه و خودگردان باشیم.