-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۳ مرداد ۳۱, جمعه

چه شباهت عجیبی میان داعش و جمهوری اسلامی

مجازات سنگسار و قطع اعضای بدن

مردان مسلح وابسته به گروه داعش در عراق یک مرد را در شهر موصل سنگسار کردند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رویترز از بغداد، شاهدان روز جمعه گفتند عناصر وابسته به داعش در عراق یک مرد را در شهر موصل سنگسار کردند.
این مرد در یکی از دادگاه های این گروه به جرم زنای محصنه به سنگسار محکوم شده بود.
سنگسار این مرد که روز پنجشنبه انجام شد نخستین مورد از اجرای این مجازات توسط ستیزه جویان دولت اسلامی در عراق به شمار می رود.

سنگسار یک مرد در تاکستان قزوین
سایت بازتاب (چهارشنبه 20 تیر 1386): خبر اجرای حکم سنگسار در تاکستان و تاييد آن، انعكاس گسترده‌اي در رسانه‌هاي خارجي داشته است. راديو فردا اعلام کرد: سخنگوی قوه قضاييه جمهوری اسلامی ايران، روز سه شنبه ۱۹ تير، خبر سنگسار شدن جعفر کيانی در روستای قراچه کند، از توابع تاکستان، را تاييد کرد. اجرای حکم سنگسار جعفر کيانی که متهم به زنای محصنه شده بود، روز پنجشنبه ۱۴ تير، به اجرا در آمد.

گزارش امروز جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳
اجرای حکم قطع انگشتان یک سارق در یزد
حکم قطع چهار انگشت دست راست یک سارق در شهرستان ابرکوه استان يزد با حضور مسئولان قضايي و انتظامي به اجرا درآمد.
سرهنگ احمد غلامزاده فرمانده انتظامي شهرستان ابركوه استان یزد در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران در تشريح جزييات اين خبر گفت: در راستای اجراي دستور مقامات قضايي دادسرای عمومي شهرستان ابركوه و تاييد شعبه هفتم دادگاه تجديد نظر استان، در خصوص 32 فقره سرقت، متهم به نام «م ـ ن» به قطع چهار انگشت دست راست در انظار عمومي و تحمل يکسال حبس تعزيری و جزای نقدی و همچنین استرداد اموال تحصيل گرديده محکوم شد.