-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۴ خرداد ۲, شنبه

700 میلیون تومان خرج هیأت طالبان درهوتل هویزۀ تهران

از یک گزارش دریافتی
وزارت خارجه از هیأت طالبان درتهران خبر نداشت؛ آن ها مهمان سپاه پاسداران بودند.
پیک نت
سلام- ماجرای حضور یک هیات از طالبان افغانستان در ایران که در سایت ها و خبرگزاری ها هفته گذشته بازتاب خبری یافت، مربوط به یک ماه پیش است.
حدود یک ماه پیش و شاید هم بیشتر سپاه تعداد زیادی از اعضای طالبان افغانستان را به ایران دعوت کرد و درهتل "هویزه" تهران مستقر ساخت. در میان آنها شماری از رهبران طالبان حضور داشتند.
اما چگونه مسئله فاش شد؟
چند روز پس از رفتن آن مهمان ها، مدیرهتل "هویزه" با صورت حسابی حدود 700 میلیون تومان هزینه شام و نهار به وزارت خارجه می رود و مطالبه این هزینه را می کند؟
مقامات وزارت خارجه با تعجب، از مدیر هتل سئوال می کنند: اینهائی که در هتل بوده اند کیستند؟ چه کسی و یا چه ارگانی اینها را به هتل شما آورد؟...
مدیرهتل می گوید مقامات اطلاعاتی سپاه بودند و با ارائه کارت های هویتشان دستور دادند این مهمان ها را در هتل اسکان بدهیم و ما هم دادیم. وزارت خارجه به مدیرهتل می گوید ما این افراد را نمی شناسیم و از این ماجرا هم خبری نداریم. حالا مدیر هتل با یک لیست 700 میلیون تومان در بدر دنبال آنهائی می گردد که آن مهمان ها را آورده و دستور اسکان آنها را داده بودند!