-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۴ خرداد ۳, یکشنبه

انکشاف حوادث عقب درهای بسته درتهران

اشارۀ یک مقام ایرانی به احتمال شروع اتفاقاتی درسرحدات ایران- افغانستان

محسن رضائی فرمانده کل سپاه در جنگ ایران و عراق و دبیر کنونی مجمع مصلحت نظام، روز گذشته در یک نشست خبری حضور یافت و هشداری داد که اگر آن را جدی تلقی کنیم، باید در انتظار حوادثی در مرزهای ایران بود. او گفت:
من به عنوان یک رزمنده به همه پاسداران، ‌بسیجیان و همه رزمندگان می‌گویم آمادگی کامل داشته باشید اگر بخواهد اتفاقی در مرزهای ما بیفتد.
رضائی در باره موضوع مورد بحث در جلسه مجمع نظام نیز گفت:
در جلسه امروز مباحثی در مورد شرایط حساس منطقه‌ مطرح شد،  در جلسه امروز مطرح شد که شرایط حساس است و در منطقه نیاز به یک اجماع عمومی داریم. مجموعه تحرکات و تهدیداتی که از سوی آمریکا و اسرائیل با همدستی برخی از کشورهای منطقه آغاز شده است که علاوه بر کشورهای سوریه و یمن ظاهراً آنها برنامه‌های دیگری نیز دارند تا این ناامنی‌ها را به مرزهای غربی و شرقی کشورمان بکشانند.
اخبار و تحلیل‌هایی وجود دارد که خواب‌هایی برای امنیت ملی‌مان دیده‌اند.
برخی گفته‌اند که چون لباس پاسداری پوشیده‌ام در مجمع نیستم اما باید بگویم که اینگونه نیست. من در مجمع همچنان دبیر مجمع و رئیس کمیسیون اقتصاد کلان هستم. با پوشیدن لباس پاسداری فرصتی یافتم تا به فرماندهان مشورت داده و تجارب دفاعی خود را به نسل‌های آینده منتقل کنم.