-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۴ شهریور ۲۷, جمعه

از خدا ترس ندارند؛ از ایران حساب می برند.

پیام ملک  سلمان به طرف ایرانی چیست؟


پادشاه عربستان در ادامه تلاش هایش برای دلجویی از زائران پس از فاجعه سقوط جرثقیل در مسجد الحرام، به عیادت یکی از مجروحان ایرانی در بیمارستان رفت.

به گزارش شبکه العالم، رسانه های سعودی تبلیغات گسترده ای را در این زمینه به راه انداخته و اخبار عیادت سلمان بن عبدالعزیز از مجروحان را با آب و تاب منتشر می کنند.

پوشش خبر عیادت پادشاه عربستان از یک مجروح ایرانی درحالی است که رسانه های عربستان در تناقضی آشکار روزانه مطالب بسیار زیادی علیه ایران و شیعیان منتشر می کنند.

روزنامه «الریاض» در سایت اینترنتی خود از زبان یک زن سالخورده ایرانی که در فاجعه مکه مجروح شده است، نوشت: «وی باور نمی کند پادشاهی بیاید و از یک انسان ساده در بیمارستان عیادت کند و سلامتی او را جویا شود.»
علاوتا در روز های اخیر عربستان سعودی از ورود یک فروند هواپیمای مسافربری حامل حجاج ایرانی به حریم هوایی عربستان جلوگیری کرد.