-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۴ آبان ۸, جمعه

این شخص درکمپ «اشرف» فاجعه آفرید.

یک گروه شیعه عراقی، 80 موشک کاتیوشا (نوع سکر) را ناگهان به اردوگاه غیرنظامی سازمان مجاهدین خلق در عراق، پرتاب کرد.
اشاره: حملات مشابه بارها اتفاق افتاده بود. این بار، بنای کار را بر یکسره کردن هستی این سازمان در کمپ اشرف گذاشته اند. این حمله دریک مقیاس وسیع تر نسبت به گذشته صورت داده شده و احتمال این که در توافق هسته یی اخیر بین ایران و امریکا، روی آن بحث و معامله یی صورت گرفته باشد؛ بسیار است.
کادر های ائدیولوژیک و سابقه دار مجاهدین خلق درین اردوگاه مستقر اند و تلفات انسانی هم گسترده است. تا کنون دنیا در برابر این کشتار خاموشی اختیار کرده است.

به این گزارش مطبوعات ایران توجه فرمایید:

«وثیق البطاط» رهبر جیش المختار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، حمله دیروز به پایگاه لیبرتی را بر عهده گرفت.

البطاط افزود: این گزوه که متشکل از خانواده‌های قربانیان انتفاضه شعبانیه است، بارها به سران گروهک منافقین اعلام کرده بود که باید هر چه سریعتر خاک عراق را ترک کنند اما آنها علیرغم تسهیلات در نظر گرفته شده از سوی کشورهای اروپایی و آمریکایی اصرار بر اشغال بخشی از خاک ما را دارند که این موضوع ما را ناچار به واکنش کرده است.

وی به سران گروهک تروریستی منافقین هشدار داد، اگر زودتر خاک عراق را ترک نکنند، احتمال تکرار این عملیات‌ها وجود دارد.

به گزارش فارس، دیروز در عملیات موشکی دیروز از 25 عضو گروه ترویستی منافقین کشته و 200 نفر از آنها زخمی شدند که حال برخی از آنها وخیم است.

حسین ابریشمچی عضو این گروهک و برادر مهدی ابریشمچی و مریم ابریشمچی همسر  مسعود رجوی، سرکردگان این گروهک در بین کشته شدگان این عملیات است.

سران گروهک تروریستی منافقین باوجود آمادگی برخی کشورهای غربی و آلبانی برای پذیرش اعضای این گروهک، همچنان اصرار بر ماندن در خاک عراق دارند، زیرا ادامه حیات خود را منوط به این حضور می دانند.