-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۴ آبان ۱, جمعه

پوتین این قدر محتاج شده است؟

جیمی کارتر بازنشسته و نشسته درقدمی گور، نقشه سنگرهای داعش را از کجا یافته که به پوتین بدهد؟ 
جیمی کارتر، 36 سال پیش رئیس جمهور امریکا بود که در نتیجه بازی ناکام در برابر انقلاب ایران، حکومت را به نفع رقیب خود باخت. وی اکنون بیش از نود سال عمر دارد... پوتین ظاهراً به نقشه سنگرها و مراکز تجمع تروریست ها درسوریه محتاج است و به جای گرفتن یاری از سازمان های اطلاعاتی برحال بشار اسد، دست به دامن کارتر - پیرمرد فراموش شده امریکایی- شده است که شاید هربامداد فراموش کند که چرا قرص خود را نخورده است. چه رازی است درین؟ 


به گزارش پایگاه خبری "یمن استریت"، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از جیمی کارتر رییس جمهور پیشین آمریکا بخاطر همکاری با مسکو تشکر و قدردانی کرد. کارتر، نقشه پایگاههای شبه نظامیان مخالف رژیم اسد را به روسیه داده است.

سخنگوی وزارت خارجه روسیه اعلام کرد: مسکو از کارتر خواسته بود تا نقشه هایی را که مرکز وابسته به وی از تحولات جنگ در سوریه تهیه کرده در اختیار روسیه قرار دهد که کارتر به این درخواست پاسخ مثبت داده است.

بنابراین گزارش، جیمی کارتر هنگام ارائه این نقشه ها به روسیه گفته بود: من پوتین را به خوبی می شناسم و به همین دلیل تصمیم گرفتم به وی در حمله به داعش (حمایت از رژیم اسد) کمک کنم.