-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۴ مهر ۱۴, سه‌شنبه

پوتین در قایقی است که در حال غرق شدن است.

وزیر دفاع آمریکا، روسیه را مقصر ریختن بنزین به آتش در سوریه دانست.


به گزارش ایرنا و به نقل از خبرگزاری افه، رئیس پنتاگون که از امروز دوشنبه سفر رسمی دو روزه خود به اسپانیا را آغاز کرده ، این بیانات را در مرکز عالی مطالعات دفاع ملی که در آن 'پدرو مورنس' وزیر دفاع اسپانیا حضور داشت اظهار نمود .

اشتون کارتر در صحبت های خود در مورد سوریه خاطرنشان ساخت که موضع روسیه 'متناقض' است و اعلام داشت که 'پوتین' در قایقی حرکت می کند که در حال غرق شدن است .

وی همچنین به روسیه هشدار داد که رژیم 'بشار اسد' نمی تواند ادامه یابد و شکست داعش فقط از طریق گذار سیاسی امکان پذیر است .

روزنامه واشنگتن تایمز امروز نوشت: پوتین با بهره گیری از انفعال دولت آمریکا و متحدان غربی اش تلاش می کند روسیه را قدرتمند تر از آنچه هست نشان دهد. چون جز پوتین و حلقه کوچکی از حامیان قدرتمند او در مسکو، همگان معتقدند اقتصاد روسیه زیر بار سنگین فشار تحریم های اقتصادی غربی و بهای پایین نفت تلوتلو می خورد.