-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۴ آبان ۸, جمعه

غول های هوایی بین تهران و سوریه

منبع غربی: رژیم ایران سلاح به سوریه فرستاد.


یک شبکه تلویزیونی آمریکا به نقل از منابع اطلاعاتی غربی اعلام کرد: هواپیماهای ترابری روسی در 10 روز گذشته سلاح های بارگیری شده رژیم ایران را به سوریه منتقل کرده‌اند.

به گزارش تسنیم، شبکه فاکس نیوز به نقل از منابع غربی مدعی شد: روسیه در حال کمک به رژیم ایران برای ارسال سلاح به سوریه است و این مساله نقض تحریم تسلیحاتی شورای امنیت سازمان ملل به شمار می رود.

این شبکه آمریکایی افزود: هواپیماهای ترابری روسی در 10 روز گذشته 2 بار در روز تسلیحات بارگیری شده رژیم ایران را به پایگاه هوایی روسیه در لاذقیه منتقل کرده اند. انتقال این تسلیحات توسط سلیمانی فرمانده سپاه قدس هماهنگ شده است.

این در حالیست که آن پترسون، دستیار وزیر خارجه آمریکا در امور خاورمیانه در جلسه کمیته روابط خارجی سنا گفت: ماجراجويي هاي رژیم ايران در منطقه را زير نظر داريم.

آنتونی بلینکن معاون وزیر امور خارجه آمریکا نیز گفته: روسها نمی‌توانند در سوریه پیروز شوند...شاید بتوانند مانع از شکست اسد شوند اما نمی‌توانند پیروز شوند.