-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۴ مهر ۱۷, جمعه

خبر فوری

جنگ چندین «ستون» در افغانستان


لحظات قبل يك مقام امنيتى پروان خبر داد كه امروز چهار بال هليكوپتر در دره غوربند در ساحه فعاليت طالبان كه ملا نسيم والى نام نهاد براى پروان مركزيت دارد ( دره هير و اشتر شهر ) نشست نمود مردم محل و پوسته هاى امنيتى شاهد بوده اند وقتى بار دوم مى خواستند نشست كنند بنابر هدايت مركز هماهنگى به پوسته ها و معلومات از بگرام گفته شده نشست تعليمى اجرا شده ، مردم و ارگانهاى امنيتى نگرانند. اگر كسانى بیشتر مى دانند معلومات دهند .
سلام و شام به خير : 
در دره غوربند بعد از عصر جنگ به شدت عليه پوسته هاى نظم عامه و ديگر قرارگاه ها آغاز شد ، هليكوپتر ها نفر و مهمات به دشمن رسانيده اند ، قوماندان كندك نظم عامه هارون همه مسايل را در جريان است و فعلاً در جنگ قرار دارد مسولين اگاه باشند .
جاوید کوهستانی
پ. ن،

این اخبار را امروز بعد از ظهر جاوید کوهستانی در فیسبوک خود منتشر کرده است و معلوم نیست که عاقبت کار به کجا خواهد کشید.

بنده از همه شما عزیزان خواهش دارم تا در صورت مشاهده هرگونه کمک رسانی و نشست و برخاست های مشکوک هرگونه وسیله هم از هلیکوپتر و غیره بدون معطلی فیلم و عکس برداشته و به یک فرد آگاه و ابسطه به مردم تحویل دهند یا در اینترنت با بیان زمان و مکان مشخص بفرستند تا مرد و نامرد معلوم شود و با خون و ناموس مردم بیگناه بازی نشود.

اگر بیدار نشویم روزی خاکستر خواهیم شد
سپاسگزارم
نون والقلم