-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۴ آبان ۱۰, یکشنبه

تفاوت بین انگل و مشاور چه است؟

حکومت غنی- عبدالله در تولید القاحی مشاور، رکورد زده است. کشوری که تاریخ سیاسی اش محصول مشاور و مصلحت است؛ بهتر ازین نمی تواند برای خود سرنوشت فرض کند.


افراد نالایق در وزارت ها معاش گزاف می گیرند.

نظیفه ذکی نماینده سابق مردم در خانه ملت با ابراز نگرانی از وضعیت معاش های بالا در حکومت وحدت ملی گفت: تعداد از کارمندان در وزارت ها معاش گزاف می گیرند.

وی افزود: در وزارت تجارت شخصی به نام مشاور ارشد به مبلغ 2 لک و 50 هزار افغانی با مدرک 12 پاس به حیث مشاور ارشد تعیین شده است که ماهانه 2 لک و 50 هزار حقوق می گیرد، از طرفی این شخص در ارتباط با افراد دولتی مقرر شده است و مدرک 12 پاس بودن وی نیز مشخص نیست، همچنین سرپرست ریاست دفتر نیز ماهانه به مبلغ یک صد هزار که حتی لیسانس هم ندارد معاش می گیرد.

ذکی ادامه داد: این در حالی است که در کنار پارلمان جوانانی با مدرک ماستر و لیسانس و نداشتن کار نزدیک به 2 ماه خیمه تحصن برپا کرده اند که این خود نشان دهنده فساد است.