-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۴ آذر ۱, یکشنبه

پایتخت داعش درحال نابودی است.

اشاره: آیا تا قبل از فروپاشی سازمان نظامی داعش، نیروهای غربی در  منطقه پیاده می شوند؟


برخی منابع نظامی اسرائیل مدعی شدند که روسیه با بمباران‌های بی‌امان و بی‌وقفه خود به پشتیبانی موشک‌های کروز از دریای مدیترانه و خزر شهر رقه در سوریه را که به مقر اصلی داعش بدل شده، با خاک یکسان می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، پایگاه «دبکا» نزدیک به منابع اطلاعاتی مدعی شد: زمانی که حملات روسیه در شهر رقه تمام شود، تنها تلی از ویرانه باقی خواهد ماند.»

بنا بر این گزارش، منابع غربی و خاورمیانه‌ای که عملیات نظامی روسیه در سوریه را از جمعه 20 نوامبر زیر نظر گرفته‌اند، ادعا کرده‌اند که دستکم 75 سورتی پرواز در منطقه توسط جنگنده‌های روس انجام شده که اساسا در حال تخریب کامل این شهر است.

این گزارش در ادامه می افزاید:‌ مسکو می‌خواهد با این کار بهای واقعی حمله تروریستی به هواپیمای روسی بر فراز مصر که منجر به کشته شدن 224 نفر گردید را به رخ تمام خاورمیانه و جامعه مسلمانان بکشد. به همین دلیل است که بمب‌افکن‌ها و موشک‌های کروز روسی پس از آنکه داعش مسئولیت سرنگونی هواپیمای روسیه را برعهده گرفت، مراکز فرماندهی داعش را اینگونه بی‌امان هدف قرار گرفته‌اند.

این پایگاه مدعی شده است که در این حملات به غیرنظامیان توجهی نمی‌شود.