-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۴ آذر ۲۶, پنجشنبه

سقوط 12 پله یی دونالد ترمپ

هیچ اشتباهی در سیاست، چانس برگشت به نقطه اول را ندارد.


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، آخرین نظرسنجی نشان می دهد سناتور تد کروز از ایالت تگزاس و نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در بین رقبای هم حزبی خود پیشتاز است.

هر چند در ماههای اخیر ترامپ و کروز در سخنرانی های خود از یکدیگر حمایت می کردند ولی کروز در یکی از سخنرانی هایش علیه ترامپ صحبت کرد و وی را به سوءاستفاده مالی از حامیان حزب جمهوری خواه متهم کرد.

نتایج نظرسنجی که به طور مشترک از سوی خبرگزاری «رویترز» و مرکز «ایپسوس» انجام شد، نشان می دهد که «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با ۱۲ پله سقوط در عرض کمتر از یک هفته، شدیدترین افت محبوبیت را از ماه جولای سال میلادی جاری (۲۰۱۵) به این سو تجربه کرده است.

پیش از این ترامپ در بین طرفداران احزاب جمهوری جمهوری خواه پیشتاز بود ولی به نظر می رسد اظهارات اخیر وی علیه مسلمانان یکی از دلایل کاهش محبوبیت وی در بین رای دهندگان باشد.